TIDAL TIDAL

Strona główna Android Multimedia Streaming muzyki
Pobierz program
lub zeskanuj:

TIDAL to oficjalna aplikacja muzycznego serwisu streamingowego o tej samej nazwie. Po opłaceniu abonamentu zapewnia nam dostęp do ogromnej bazy muzyki, w tym teledysków.

Przygodę z TIDAL rozpoczynamy od założenia konta, bądź też zalogowania się. Poza standardową możliwością logowania za pomocą adresu e-mail wspierane są też serwisy Facebook oraz Twitter. Wcześniej wybieramy również interesujący nas abonament. Niestety serwis w przeciwieństwie do głównych konkurentów nie oferuje stałego trybu darmowego. Tak więc nawet gdy chcemy skorzystać z darmowego okresu próbnego, przy zakładaniu konta musimy podać dane do dokonania transakcji. Wspierane są karty i konto PayPal.

TIDAL cechuje ciekawy, ładny i mało intuicyjny interfejs. Daje o sobie znać już przy pierwszy logowaniu, kiedy to z poziomu aplikacji potrafi odesłać nas do Google Play celem pobrania aplikacji. Aplikacja oferuje interfejs w języku polskich choć nie wszystkie komunikaty i opcje zostały przetłumaczone. Na pewno na pochwałę zasługuje stabilność działania. Podczas testów nie było żadnych problemów, ani ze słuchaniem muzyki, ani z oglądaniem teledysków.

Z poziomu ustawień możemy zmienić jakoś dźwięku do wybranych rodzajów połączeń, aktywować płynne przechodzenie, połączenie z Facebookiem oraz Last.fm, czy też aktywować tryb offline. Aplikacja dostępna jest za darmo i dobrze uzupełnia usługę serwisu, o ile oczywiście zdecydujemy się na opłacanie abonamentu.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!