Tidal z nową promocją. 60 dni za darmo dzięki operze Kanyego Westa

Tidal z nową promocją. 60 dni za darmo dzięki operze Kanyego Westa
Tidal z nową promocją. 60 dni za darmo dzięki operze Kanyego Westa

27.11.2019 11:39, aktual.: 27.11.2019 12:45

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Każda okazja jest dobra, żeby płacić mniej lub wręcz nic za różne usługi i towary. Czarny piątek to nie jedyna promocja Tidala w ostatnich dniach. Kanye West stworzył swoją pierwszą operę Nebuchadnezzar, która jest dostępna w zasobach Tidala.

Muzyczne widowisko odbyło się w niedzielę 24 listopada na scenie amfiteatru Hollywood Bowl w Los Angeles. Kanye West od jakiegoś czasu tworzy projekty, z którymi ekskluzywnie można zaznajomić się na Tidalu.

Kolejna promocja Tidala dla nowych subskrybentów

W poniedziałek informowaliśmy o promocji, dzięki której przez 4 miesiące będziemy mieli dostęp to Tidala za bezcen. Wydamy odpowiednio 0,99 albo 1,99 złotych na abonament Tidal Premium lub Tidal HiFi, a to wszystko z okazji Black Friday, a w zasadzie Black Week. Tym razem w ramach promocji oferowane są tylko dwa miesiące (a konkretnie 60 dni), jednak jeszcze taniej. Po prostu za darmo.

Tak samo jak przy czarnopiątkowej ofercie, z promocji możemy skorzystać tylko na nowym koncie. Nie włączymy jej, jeśli już używamy Tidala - sam przycisk aktywacji przenosi nas tylko do zakładania nowego konta, a nie logowania na obecnym.

Do wyboru ponownie jest wariant Tidal Premium i Tidal HiFi. Jeśli wejdziemy na dedykowaną promocji i operze Kanyego Westa podstronę Tidala, to możemy włączyć darmowy okres próbny. Po 60 dniach abonament kosztuje już standardowe stawki - 19,99 złotych (Tidal Premium) lub 39,99 złotych (Tidal HiFi). Naturalnie do tego czasu w każdej chwili można anulować subskrypcję i nie zostaną naliczone żadne opłaty. Oferta skierowana jest wyłącznie dla nowych użytkowników.

Aplikację możesz pobrać z naszej bazy oprogramowania.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (4)