bDUMXhat
TidyTabs ikona

TidyTabs1.16.0

Pobierz program
przy pomocy Asystenta pobierania
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

TidyTabs to niewielka, ale przydatna aplikacja, dzięki której możemy grupować otwarte okna programów, by mieć do nich dostęp z poziomu zakładek (jak w przeglądarce stron internetowych).

bDUMXhav

Po uruchomieniu TidyTabs zostaje automatycznie zminimalizowany do zasobnika systemowego. Kiedy program działa, możemy najechać kursorem na samą górę otwartego okna uruchomionego narzędzia, gdzie pojawi się specjalna zakładka. Wystarczy ją teraz przeciągnąć jeszcze wyżej, by utworzyć grupę zakładek, by móc swobodnie się między nimi przełączać w dowolnej chwili.

TidyTabs jest bardzo prosty w obsłudze i nie wymaga specjalistycznej wiedzy po stronie użytkownika, który bardzo szybko zauważy, że przełączanie się między przeglądarką, edytorem tekstu i uruchomionymi aplikacjami jest duże szybsze podczas korzystania z zakładek niż za pomocą paska zadań lub kombinacji „alt+tab”.

Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Linki do programu
bez Asystenta pobierania
TidyTabs 1.16.0wersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Liczba pobrań207
Data aktualizacji22 sty 2020
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna, z wyłączeniem zastosowań komercyjnych
TidyTabs ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bDUMXhba
bDUMXhbr