bDTZZRbF

Time Organizer4.2.2.1

Pobierz program
przy pomocy Asystenta pobierania
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Time Organizer to niewielka, ale użyteczna aplikacja będąca zegarkiem i kalendarzem z funkcją terminarza, wyświetlana na pulpicie systemu operacyjnego.

bDTZZRbH

Program domyślnie wyświetla niewielkie okienko na pulpicie komputera, przypominające wyglądem gadżety z systemów Windows Vista i 7. Znajdziemy w nim informacje o aktualnym czasie i prosty kalendarz, który po najechaniu na konkretny dzień kursorem myszki dostarczy informacji o obchodzonych w tym terminie imieninach oraz wschodzie i zachodzie słońca. Z kolei kliknięcie dowolnego dnia uruchamia prosty terminarz, w którym możliwe jest definiowanie istotnych dla użytkownika wydarzeń, powiadomień itp. Każde z nich może być dowolnie grupowane. W wersji 4.0 pojawiła się nowa funkcjonalność umożliwiająca szybkie tworzenie kolorowych podręcznych notatek, które można później "przyklejać" na pulpicie. Podobnie jak w przypadku terminów, notatki można organizować w grupy i współdzielić online ze znajomymi.

Co raczej nie spotykanie w innych aplikacjach tego typu, Time Organizer daje możliwość współdzielenia własnych wpisów w terminarzu z innymi użytkownikami. Terminarz pracować może w trybie standardowym, a także online, który wymaga posiadanie zarejestrowanego konta użytkownika.

Uwaga!

Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Linki do programu
bez Asystenta pobierania
Time Organizer 4.2.2.1wersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
4.38 ocen
ProducentRafał Tabor
Liczba pobrań24 729
Data aktualizacji29 gru 2013
Rozmiar pliku3.93 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bDTZZRcm
bDTZZRcD