WindowsArchiwumProgramy archiwalneTime Organizer

Time Organizer4.2.2.1

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Time Organizer to niewielka, ale użyteczna aplikacja będąca zegarkiem i kalendarzem z funkcją terminarza, wyświetlana na pulpicie systemu operacyjnego.

Program domyślnie wyświetla niewielkie okienko na pulpicie komputera, przypominające wyglądem gadżety z systemów Windows Vista i 7. Znajdziemy w nim informacje o aktualnym czasie i prosty kalendarz, który po najechaniu na konkretny dzień kursorem myszki dostarczy informacji o obchodzonych w tym terminie imieninach oraz wschodzie i zachodzie słońca. Z kolei kliknięcie dowolnego dnia uruchamia prosty terminarz, w którym możliwe jest definiowanie istotnych dla użytkownika wydarzeń, powiadomień itp. Każde z nich może być dowolnie grupowane. W wersji 4.0 pojawiła się nowa funkcjonalność umożliwiająca szybkie tworzenie kolorowych podręcznych notatek, które można później "przyklejać" na pulpicie. Podobnie jak w przypadku terminów, notatki można organizować w grupy i współdzielić online ze znajomymi.

Co raczej nie spotykanie w innych aplikacjach tego typu, Time Organizer daje możliwość współdzielenia własnych wpisów w terminarzu z innymi użytkownikami. Terminarz pracować może w trybie standardowym, a także online, który wymaga posiadanie zarejestrowanego konta użytkownika.

Uwaga!

Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
4.48 ocen
Twoja ocena
ProducentRafał Tabor
Liczba pobrań25 036
Data aktualizacji29 gru 2013
Rozmiar pliku4.02 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (1)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (23)