WindowsArchiwumProgramy archiwalneTime Zone

Time Zone2.1.30.0

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Time Zone to niewielki i darmowy programik firmy Microsoft, który wyświetla aktualny, lokalny czas oraz dzień tygodnia w różnych miejscach na świecie, w różnych strefach czasowych. Program instaluje się w zasobniku systemowym (tray) paska zadań, dzięki czemu dostęp do potrzebnych informacji jest bardzo łatwy. Time Zone można spersonalizować tak, by zawsze pokazywało czas w wybranych przez siebie (maksymalnie pięciu) lokalizacjach. Przyda się nie tylko dla pracowników międzynarodowych korporacji ale każdego kto ma znajomych czy rodzinę za granicą.

Uwaga! Do poprawnego działania programu potrzebny jest pakiet Microsoft .NET Framework 1.1, który znajduje się do pobrania w dziale PROGRAMY -> Dodatki -> Biblioteki i inne dodatki.

Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
3.34 oceny
Twoja ocena
Liczba pobrań29 797
Data aktualizacji14 kwi 2005
Rozmiar pliku0.76 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (3)