bDTZTlCd

Time Zone2.1.30.0

Pobierz program
przy pomocy Asystenta pobierania
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Time Zone to niewielki i darmowy programik firmy Microsoft,który wyświetla aktualny, lokalny czas oraz dzień tygodnia wróżnych miejscach na świecie, w różnych strefach czasowych. Programinstaluje się w zasobniku systemowym (tray) paska zadań, dziękiczemu dostęp do potrzebnych informacji jest bardzo łatwy. Time Zonemożna spersonalizować tak, by zawsze pokazywało czas w wybranychprzez siebie (maksymalnie pięciu) lokalizacjach. Przyda się nietylko dla pracowników międzynarodowych korporacji ale każdego ktoma znajomych czy rodzinę za granicą.

bDTZTlCf

Uwaga! Do poprawnego działania programu potrzebny jest pakiet Microsoft.NET Framework 1.1, który znajduje się do pobrania w dzialePROGRAMY -> Dodatki -> Biblioteki i inne dodatki.

Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Linki do programu
bez Asystenta pobierania
Time Zone 2.1.30.0wersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
3.24 oceny
Liczba pobrań29 792
Data aktualizacji14 kwi 2005
Rozmiar pliku0.76 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bDTZTlCK
bDTZTlDb