WindowsInternet i komunikacjaNakładki i dodatki do przeglądarekTimeline Support
Timeline Support ikona

Timeline Support1.0.4

zabezpiecz pobieranie
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Timeline Support to rozszerzenie do popularnych przeglądarek, które pozwala im w pełni współpracować z tak zwaną osią czasu Windowsa 10 – wszystkimi funkcjami Widoku zadań. Mowa o podglądzie ostatnio używanych aplikacji i przeglądanych stron, do których można się później ponownie odwołać lub wyświetlić na innym urządzeniu tego samego użytkownika.

Dodatek współpracuje z Google Chorme, Firefoksem oraz Vivladim. Wszystko wskazuje an to, że planowane jest również rozszerzenie obsługi o Operę. Zastosowanie rozszerzenia umożliwia wyświetlanie w Widoku zadań w Windowsie 10 nie tylko głównego okna aplikacji, ale także konkretnych kart i później przesyłanie ich na inne swoje urządzenia, by na nich kontynuować przeglądanie Internetu.

Po zainstalowaniu dodatku konieczne jest zalogowanie się w nim swoimi danymi konta Microsoft oraz nadanie aplikacji niezbędnych do działania uprawnień. Niewielkie okienko dodatku daje podgląd posiadanych i aktualnie aktywnych urządzeń z Windowsem 10 oraz umożliwia zmianę czasu przez który trzeba wyświetlać daną stronę, by trafiła do widoku zadań. To opcja mająca na celu odfiltrowanie częstych przekierowań, których nie ma sensu ujmować w historii stron, zaś mogą się przydarzyć na przykład podczas logowania do serwisów w Sieci.

Ocena redakcji
5.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentDominic Maas
Liczba pobrań415
Data aktualizacji12 sie 2018
Rozmiar pliku0.06 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Timeline Support ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)