AndroidAkcesoriaBudzikiTimely - Budzik
Timely - Budzik ikona

Timely - Budzik1.3.2

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Timely to aplikacja dająca w ręce użytkownika najważniejsze funkcje zegarka. Cechuje się ona przede wszystkim nietypowym, bardzo ładnym wyglądem z wieloma animacjami. Do niedawna była ona aplikacją płatną, jednakże jej producent został wykupiony przez Google, a po tym fakcie została ona udostępniona dla użytkowników urządzeń mobilnych z systemem Android zupełnie za darmo.

Aplikacja bardzo przypomina pod względem oferowanych funkcji zegar dostępny domyślnie w czystym systemie Android w ramach AOSP. Szybko okazuje się jednak, że Timely zostało rozbudowane o wiele użytecznych opcji, a cieszy przede wszystkim pod względem wizualnym. Wyznacznikiem zegarka jest animowane tło oraz efekty specjalne, inne na każdym z ekranów poszczególnych funkcji. Użytkownik może wybierać spośród dostępnych motywów wizualnych. Samych ekranów jest natomiast kilka. Pierwsza, podstawowa, to oczywiście zegar wyświetlający aktualną datę i godzinę. Informacje te mogą być wyświetlane w trzech formach: cyfrowej, analogowej, a także mieszanej. Druga i trzecia zakładka to minutnik oraz stoper, które mogą dodatkowo zapisywać czas poszczególnych punktów pośrednich po kliknięciu odpowiedniego przycisku. Najważniejsza opcja to oczywiście alarm. Tych może być wiele, użytkownik może zaplanować alarmy na poszczególne dni, uruchamiać w nich wibracje, a także funkcję „sprytny budzik”: powolne wybudzanie przez 30 minut od zaplanowanej godziny.

Użyteczną funkcją aplikacji jest możliwość synchronizacji ustawień alarmów między różnymi urządzeniami. Cechą charakterystyczną są także sygnały wysokiej jakości np. imitujące dźwięki lasu lub też stanowiące połączenie odgłosów natury i muzyki. Aplikacja jak zostało już wspomniane wcześniej jest udostępniana za darmo. Posiada ona w pełni spolszczony interfejs i oferuje jeden widget na ekran główny wyświetlający aktualną godzinę.

Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
5.01 ocena
Twoja ocena
ProducentBitspin
Liczba pobrań6 739
Data aktualizacji9 sie 2018
System operacyjnyAndroid
LicencjaBezpłatna
Timely - Budzik ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (7)