WindowsMultimediaNagrywanie płyt CD/DVD/BDTiny Burner
Tiny Burner ikona

Tiny Burner1.0.202

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item

Tiny Burner to jedno z najprostszych w obsłudze narzędzi do nagrywania płyt CD/DVD/BD. Jego funkcjonalność ograniczona została niemalże do absolutnego minimum i umożliwia jedynie tworzenie kompilacji z danymi (dokumentami, multimediami, grafiką itp.). Program kierowany jest w głównej mierze do początkujących użytkowników.

Głównym atutem Tiny Burner jest prosta obsługa, ograniczająca się do wczytania danych, które chcielibyśmy wypalić na płycie i zdefiniowania podstawowych parametrów nagrywania. Obejmują one m.in. nazwę kompilacji, wybór napędu czy prędkości zapisu. Narzędzie oferuje ponadto mechanizm oczyszczania bufora, zapewniający niezawodność podczas zapisu danych na płycie, a także funkcje tworzenia oraz zapisu na nośnik obrazu dysków. Z jego poziomu uzyskamy również podstawowe informacje o posiadanym napędzie optycznym oraz umieszczonej w nim płycie. Na pulpicie wyświetlane jest okienko z danymi o ilości i rozmiarze plików dodanych do kompilacji.

Tiny Burner następujące rodzaje nośników: CD-R/RW, DVD-R/RW, DVD-R/+ R DL, DVD + R/RW, BD -R/RE, BD-R/RE DL, HD-DVD-R/RW i DVD-RAM.

Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
4.01 ocena
Twoja ocena
ProducentSoftland
Liczba pobrań2 262
Data aktualizacji13 sie 2013
Rozmiar pliku6.14 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Tiny Burner ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)