WindowsGrafikaProgramy do projektowania CADTinyCAD
TinyCAD ikona

TinyCAD3.00.01

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item

TinyCAD to program służący do rysowania schematów układów elektrycznych nazywanych powszechnie rysunkami schematycznymi.

Narzędzie obsługuje zarówno standardowe, jak i niestandardowe biblioteki symboli, umożliwia generowanie list połączeń w formatach PCB, PADS-PCB, Eagle SCR, Protel, gEDA PCB i xml, oferuje funkcję umieszczania znaczników na schematach w formie rozmaitych figur geometrycznych, a także pozwala eksportować dokumenty do plików graficznych PNG i EMF. Co ciekawe, podczas pracy dokument może być zapisywany automatycznie co kilka minut (szczegóły można zdefiniować w ustawieniach konfiguracyjnych narzędzia).

TinyCAD pozwala opatrzyć przygotowany schemat czytelną legendą, dzięki czemu bez problemu zostanie on zrozumiany przez odbiorcę. Producent zawarł w programie wiele opcji konfiguracyjnych, dzięki którym dostosujemy jego wygląd do własnych potrzeb oraz udostępnił system pomocy, pozwalający szybko zapoznać się z informacjami na temat przygotowywania schematów.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentMatt Pyne
Liczba pobrań24 858
Data aktualizacji11 lut 2020
Rozmiar pliku16.05 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
TinyCAD ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)