iOSEdukacja i naukaGry i programy dla dzieciToca Cars
Toca Cars ikona

Toca Carsversion 1.0.6

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Toca Cars to kolejny tytuł z serii gier edukacyjnych firmy Toca. Wprowadzi dzieci w świat pojazdów i ruchu drogowego. Choć grę przeznaczono dla osób w wieku od 3 do 9 lat to starsi, również będą się przy niej dobrze bawili.

Gra składa się z dwóch modułów. Pierwszy to gotowe miasto, po którym możemy poruszać się naszym bohaterem. Mamy tu ulice, domy, skocznie, znaki i stróża prawa. Wszystko wykonano z papieru. Sterowanie pojazdem polega na dotykaniu ekranu w odpowiednim miejscu. W razie kłopotów w prosty sposób możemy zresetować cały poziom.

Znacznie ciekawiej prezentuje się drugi z trybów Toca Cars. Za jego pomocą sami stworzymy małe miasto, którego ulice będziemy przemierzać w naszym pojeździe. Do wybory mamy już wspomniane elementy, które dowolnie rozmieszczamy na planszy.

Toca Cars to bardzo przyjemna zabawa nie tylko dla najmłodszych. Pozwala ćwiczyć koordynację sterując pojazdami, a także puścić wodzę fantazji tworząc swoje własne poziomy. Gra jest dostępna w wersji uniwersalnej, płacąc za nią raz możemy skorzystać na telefonie z Windows Phone i komputerze oraz tablecie z Window 8/10.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentToca Boca AB
Liczba pobrań69
Data aktualizacji3 mar 2018
System operacyjnyiOS
LicencjaKomercyjna (brak wersji testowej)
Toca Cars ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)