iOSDomInne programy dla domuToCoMoje - przechowuj swoje paragony
ToCoMoje - przechowuj swoje paragony ikona

ToCoMoje - przechowuj swoje paragony1.1

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

ToCoMoje - przechowuj swoje paragony to aplikacja na iPhone'a oraz iPada, która pozwala wygodnie przechowywać paragony sklepowe i zarządzać nimi.

Aplikacja oferuje głównie skaner, za pomocą którego możemy zeskanować paragony i wgrać je do programu. Skaner pozwala m.in. odpowiednio kadrować dokument, dzięki czemu nawet pognieciony paragon można złapać w możliwie najbardziej dokładnym kadrze, zachowując jego czytelność. Każdy z paragonów można opisać i dodać adnotację, np. o terminie upływu gwarancji na dany produkt, którego paragon dotyczy.

Paragony można też wysyłać bezpośrednio z aplikacji na wybrany adres e-mail, a także dodawać do nich słowa kluczowe, które ułatwią wyszukiwanie. Wszystkie paragony przechowywane w aplikacji ToCoMoje mają kopię zapasową w chmurze usługodawcy, a to oznacza, że będą dostępne nawet wtedy, gdy zgubimy smartfon. Wtedy wystarczy zainstalować aplikację na nowym urządzeniu i zalogować się na konto. Możemy je stworzyć, wykorzystując adres e-mail lub konto na Facebooku.

Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań608
Data aktualizacji3 lut 2016
System operacyjnyiOS
LicencjaBezpłatna
ToCoMoje - przechowuj swoje paragony ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (3)