WindowsAkcesoriaRozszerzenia i powłoki pulpituTodo Sticker
Todo Sticker ikona

Todo Sticker1.0.0

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Todo Sticker jest niewielką aplikacją, która umożliwia tworzenie naklejek do umieszczenia na pulpicie systemu operacyjnego Windows lub Mac OS.

Z poziomu głównego okna Todo Sticker mamy możliwość przygotowania listy zadań wraz z określeniem daty oraz czasu wykonania. Przy każdym z nich dostępny jest specjalny przycisk oferujący funkcję przerobienia danego tematu na wspomnianą już nalepkę. Co istotne, poza tym, że będzie ona wyświetlana na ekranie, to dodatkowo otrzymamy powiadomienie, by nie zapomnieć o nadchodzących obowiązkach.

Todo Sticker pozwala na filtrowanie wpisów po dacie i statusie (wszystkie, ukończone i nieukończone), a oprócz tego możemy sortować zadania według daty lub czasu utworzenia, co ułatwia zlokalizowanie treści w przypadku, gdy dysponujemy sporą liczbą tasków.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
1.01 ocena
Twoja ocena
ProducentGavinWang
Liczba pobrań157
Data aktualizacji31 mar 2019
Rozmiar pliku42.70 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Todo Sticker ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)