AndroidAkcesoriaKalendarze i zadaniaTodoist: To-Do List
Todoist: To-Do List ikona

Todoist: To-Do List

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Todoist to bardzo rozbudowana aplikacja do zarządzania zadaniami do wykonania i organizacją czasu. Oprócz systemu Android, jest ona dostępna także dla iOS, popularnych przeglądarek internetowych oraz jako dodatki do aplikacji Outlook i Thunderbird.

Po uruchomieniu użytkownik musi zalogować się na swoje konto używając danych wykorzystywanych podczas rejestracji lub też korzystając z konta Google+. Wszystkie zadania i listy są synchronizowane pomiędzy wszystkimi skonfigurowanymi urządzeniami. Główne okno aplikacji przedstawia listę zadań do wykonania. Rozwijany panel boczny pozwala na przeglądanie skrzynki odbiorczej, która zawiera wszystkie powiadomienia z aplikacji, listę zadań na dzień, projekty, etykiety i filtry. Projekty w Todoist służą jako kategorie, zadań, osobne listy, mogą być także współdzielone z innymi osobami. Są one wyszczególniane nie tylko nazwą, ale również kolorem. Każde z zadań może posiadać swój harmonogram (termin wykonania), priorytet, a także poziom zagnieżdżenia i zadania podrzędne. Użytkownik może dodatkowo korzystać z wbudowanej w aplikację wyszukiwarki.

Opcje aplikacji pozwalają na konfigurację ustawień widgetu, bowiem Todoist udostępnia takowy na pulpit oraz ekran blokady ekranu. Możliwe jest także określenie powiadomień tj. dźwięku i wibracji. Aplikacja jest dostępna w wersji darmowej, posiada interfejs w języku polskim, który niestety jest mieszanką polskiego i angielskiego. Dostępna jest również wersja Premium, która daje dostęp do notatek do zadań, tworzenia filtrów niestandardowych, ustawienia przypomnień, a także funkcji oznaczania list i konkretnych zadań etykietami.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
5.01 ocena
Twoja ocena
ProducentDoist
Liczba pobrań1 120
Data aktualizacji21 maj 2024
System operacyjnyAndroid zależy od urządzenia
LicencjaBezpłatna
Todoist: To-Do List ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)