bDTZkcmZ
Toolbar Cleaner ikona

Toolbar Cleaner2.0.1.4

Pobierz program
wersja stabilna (32/64-bit)
  • Slider item
  • Slider item

Toolbar Cleaner to niewielkie, ale skuteczne narzędzie, którego zadaniem jest usuwanie z przeglądarek internetowych wszelakiego rodzaju pasków narzędziowych (toolbarów), komponentów BHO (Browser Helper Object) oraz rozszerzeń. Wyposażone ono zostało także w funkcję zarządzania składnikami autostartu - aplikacjami uruchamianymi wraz z system Windows.

bDTZkcnb

Toolbar Cleaner wspiera większość najpopularniejszych przeglądarek internetowych (Internet Explorer, Firefox, Google Chrome), umożliwiając usuwanie z nich ponad 15 tyś. najróżniejszych komponentów często instalowanych jako dodatki do niektórych aplikacji. Znajdziemy wśród nich m.in. paski Conduit Toolbar, Yahoo Toolbar, Ask Toolbar, Google Toolbar, Bing Toolbar i wiele, wiele innych. Dodatkowo z poziomu Toolbar Cleanera możemy również usuwać dodatki i rozszerzenia dla przeglądarek, które z różnych przyczyn są nam już niepotrzebne.

Narzędzie pomimo braku polskiej wersji językowej jest bardzo proste w obsłudze. Po jego uruchomieniu wyświetlana jest lista zainstalowanych w systemie przeglądarek internetowych wraz z wszystkimi dodatkami, które możemy usunąć. Operacja ta ogranicza się jedynie do zaznaczenia wybranego składnika oraz kliknięcia przycisku inicjującego proces kasowania.

Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
3.04 oceny
Liczba pobrań36 587
Data aktualizacji14 gru 2014
Rozmiar pliku1.09 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Toolbar Cleaner ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bDTZkcnG
bDTZkcnX