Toolbar Cleaner ikona

Toolbar Cleaner2.0.1.4

WindowsArchiwumProgramy archiwalneToolbar Cleaner
zabezpiecz pobieranie
  • Slider item
  • Slider item

Toolbar Cleaner to niewielkie, ale skuteczne narzędzie, którego zadaniem jest usuwanie z przeglądarek internetowych wszelakiego rodzaju pasków narzędziowych (toolbarów), komponentów BHO (Browser Helper Object) oraz rozszerzeń. Wyposażone ono zostało także w funkcję zarządzania składnikami autostartu - aplikacjami uruchamianymi wraz z system Windows.

Toolbar Cleaner wspiera większość najpopularniejszych przeglądarek internetowych (Internet Explorer, Firefox, Google Chrome), umożliwiając usuwanie z nich ponad 15 tyś. najróżniejszych komponentów często instalowanych jako dodatki do niektórych aplikacji. Znajdziemy wśród nich m.in. paski Conduit Toolbar, Yahoo Toolbar, Ask Toolbar, Google Toolbar, Bing Toolbar i wiele, wiele innych. Dodatkowo z poziomu Toolbar Cleanera możemy również usuwać dodatki i rozszerzenia dla przeglądarek, które z różnych przyczyn są nam już niepotrzebne.

Narzędzie pomimo braku polskiej wersji językowej jest bardzo proste w obsłudze. Po jego uruchomieniu wyświetlana jest lista zainstalowanych w systemie przeglądarek internetowych wraz z wszystkimi dodatkami, które możemy usunąć. Operacja ta ogranicza się jedynie do zaznaczenia wybranego składnika oraz kliknięcia przycisku inicjującego proces kasowania.

Udostępnij
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
3.04 oceny
Twoja ocena
Liczba pobrań36 749
Data aktualizacji14 gru 2014
Rozmiar pliku1.09 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Toolbar Cleaner ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (7)