Top Boat: Racing 3D Simulator na weekend. Szybciej, szybciej, szybciej!

Top Boat: Racing 3D Simulator na weekend. Szybciej, szybciej, szybciej!

19.11.2016 10:00

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

W ramach cotygodniowej rozrywki weekendowej znów proponujemy polską grę mobilną. Tym razem jest to Top Boat: Racing Simulator 3D – najnowsza produkcja wrocławskiego studia T-Bull, która zadebiutowała na Androidzie.

Gra bardzo przypomina Top Speed, ale zamiast samochodów na ulicach, zobaczymy tu rozwijające oszałamiające prędkości motorówki. Autorzy mówią, że Top Boat to duchowy następca tej niezwykle popularnej gry wyścigowej, w którą gra ponad 11 milionów osób na całym świecie.

Wyścigi zostały ubrane w świetną grafikę 3D i wysokiej jakości dźwięki. W grze znajdziemy prawie 30 poduszkowców, motorówek klasycznych, morskich, katamaranów, skuterów wodnych i wodolotów, którymi ścigać się będziemy na kilkudziesięciu dopracowanych torach. Autorzy produkcji inspirowali się wyścigami wodnymi F1 Offshore Powerboat.

Gra byłaby niczym bez możliwości tuningu. Motorówki można przemalować, zmienić kadłub, dopasować naklejki, a także tuningować, wymieniając podzespoły. Każda zmiana będzie miała wpływ na to, jak łódź zachowa się na wodzie. Pozostaje piąć się w górę w rankingach.

Top Boat - Official Game Trailer || T-Bull

Top Boat: Racing Simulator 3D to jedna z trzech zapowiedzianych przez T-Bull gier wyścigowych, które pojawią się na rynku mobilnym do końca tego roku. Wrocławskie studio dołożyło wszelakich starań, żeby zagwarantować graczom ekstremalną i nieszablonową rozgrywkę, a także najwyższej jakości grafikę.

Grę Top Boat: Racing Simulator 3D można pobrać w dziale:

Programy (dla Android) → Wyścigi.

W najbliższych tygodniach zostanie wydana także na inne platformy. Zapraszamy do zabawy.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Wild Warfare na weekend
Rafał Szramowiat
Lambda Wars na weekend
Rafał Szramowiat
Mica-Chew na weekend
Rafał Szramowiat
Komentarze (8)