AndroidGryWyścigiTop Speed: Drag & Fast Racing
Top Speed: Drag & Fast Racing ikona

Top Speed: Drag & Fast Racing1.44.02

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Top Speed: Drag & Fast Racing to rodzima produkcja należąca do gatunku drag racing. Są to specyficzne wyścigi samochodowe, w których główną rolę odgrywa zmiana biegów w odpowiednim momencie.

Bardzo prosta mechanika sprawia, że grze najbliżej do produkcji zręcznościowych. Jednak nasz sukces nie zależy jedynie od zręczności. Sporo czasu poświęcamy na ulepszenia naszego pojazdu, dzięki którym możemy ścigać się z coraz silniejszymi przeciwnikami. Gra Top Speed: Drag & Fast Racing posiada bardzo prostą fabułę, która uzasadnia udział w kolejnych wyścigach.

Znajdziemy tu 69 pojazdów w tym ekskluzywną Nową Warszawę. Niestety pozostałe samochody nie są licencjonowane, choć trzeba przyznać, że prezentują się ładnie. Ścigamy się w kilku różnych trybach, część z nich jest ograniczona blokadami czasowymi. Nasze pojazdy możemy ulepszać, a także zmieniać ich wygląd.

Największa wadą produkcji są mikropłatności, typowe dla tego typu gier. W wyścigach ogranicza nas ilość paliwa. Mamy do wyboru czekać aż się zregeneruje, bądź też zapłacić za nie. Podobnie jest z pozostałymi elementami Top Speed: Drag & Fast Racing. Jeżeli nie chcemy płacić, czeka nas mozolne zbieranie funduszy oraz długie oczekiwanie.

Gra wspiera synchronizację z Google Play Gry oraz Facebookiem. Choć nie posiada elementów, które w znaczący sposób wyróżniałyby ją na tle innych podobnych produkcji, warto dać jej szansę. Zwłaszcza jeżeli jest się miłośnikami gier z gatunku drag racing.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
3.02 oceny
Twoja ocena
ProducentT-Bull
Liczba pobrań704
Data aktualizacji21 lut 2024
System operacyjnyAndroid 5.1 i nowsze
LicencjaBezpłatna
Top Speed: Drag & Fast Racing ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)