µTorrent 3.0 beta z ocenami i streamingiem wideo

µTorrent 3.0 beta z ocenami i streamingiem wideo

20.04.2011 16:16

Ukazała się wersja beta µTorrenta 3.0. W aktualizacji tego popularnego klienta sieci BitTorrent wprowadzono oceny torrentów, a także streaming materiałów wideo.

µTorrent 3.0 beta wprowadza kilka sporych zmian. Jedną z najciekawszych jest możliwość oglądania materiałów wideo podczas ich pobierania. W ten sposób użytkownik może podejrzeć film czy klip jeszcze przed ukończeniem jego ściągania. Kolejna ciekawa nowość to oceny i dodawanie komentarzy do poszczególnych plików torrent. Jest to szczególnie przydatna funkcja, bowiem dzięki niej możemy przekonać się o jakości zamieszczonego materiału, który planujemy pobrać. Ułatwiono też przesyłanie dużych plików znajomym. Za pomocą µTorrenta możemy wysłać na przykład filmik nakręcony telefonem - wystarczy przenieść odpowiedni materiał i podać adres e-mail znajomego. Otrzyma on link do pliku torrent do pobrania.

W najnowszej wersji aplikacji znajdziemy poza tym takie funkcje jak µTorrent Remote, czyli dostęp do programu z poziomu strony internetowej (dla komputerów i telefonów). Twórcy narzędzia uprościli jego wygląd, wprowadzono też możliwość uruchamiania µTorrenta z urządzenia USB. Warto też wspomnieć o kolejnych dodatkach, które pojawiły się dla programu. Pełna informacja na temat zmian wprowadzonych w µTorrencie 3.0 dostępna jest na blogu producenta.

µTorrent 3.0 beta można pobrać z naszego portalu dla systemu Windows z działu Programy -> Internet i komunikacja -> Bezpośrednia wymiana plików. Dostępne jest też wcześniejsze wydanie dla Mac OS X.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (46)