WindowsInternet i komunikacjaBezpośrednia wymiana plikówTorrentRover
TorrentRover ikona

TorrentRover1.3.5

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item

TorrentRover jest adresowany do użytkowników torrentów, który pozwala na zaawansowane wyszukiwanie plików. Warto na niego zwrócić uwagę także ze względu na liczne opcje personalizacji ustawień.

Po wpisaniu danej frazy w oknie programu TorrentRover otrzymamy wyniki z kilku najpopularniejszych sieci, takich jak: thePirateBay, isoHunt czy BitSnoop, co pozwoli nam na szybsze zlokalizowanie i pobranie wybranych treści z sieci peer-to-peer.

TorrentRover charakteryzuje się czytelnym interfejsem, który zawiera przede wszystkim ikonki pozwalające na szybkie przeprowadzenie rozmaitych działań (np. dodanie, usunięcie pliku, rozpoczęcie lub zatrzymanie wykonywania danej operacji) oraz pole wyszukiwania i ekran z jego rezultatami. Użytkownicy mogą zapoznać się ze szczegółowymi informacjami na temat poszczególnych torrentów (mowa przede wszystkim o nazwie pliku i stronie na której się on znajduje, liczbie osób udostępniających daną zawartość, rozmiarze pliku czy też ocenie użytkowników).

Warto dodać, że TorrentRover nie obciąża mocno podzespołów komputera, ale jeśli chcielibyśmy zwiększyć szybkość jego działania, możemy skorzystać z rozmaitych ustawień, dzięki którym zoptymalizujemy opisywane narzędzie i dostosujemy je do własnych preferencji. Pod tym względem oferuje ono całkiem sporo rozmaitych funkcji, które można włączyć lub wyłączyć w ustawieniach.

Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
2.52 oceny
Twoja ocena
ProducentJohn Loper
Liczba pobrań1 914
Data aktualizacji27 gru 2019
Rozmiar pliku9.06 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
TorrentRover ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (3)