WindowsGryLogiczne i karcianeTower 1.0

Tower 1.0

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

To jedna z bardziej unikatowych edycji znanej i popularnej gry tetris. Pierwszą cechą, na którą od razu zwraca się uwagę, jest to, że uzupełniane przez nas rzędy (w tym wypadku okręgi wieży) wcale nie znikają, ani też nie kasują się. Budowla cały czas rośnie w górę, a wraz z nią wydłużeniu ulega konstrukcja/rusztowanie podtrzymujące całą budowlę. Stałe wydłużanie się konstrukcji podtrzymującej umożliwia dokładanie kolejnych i kolejnych "pięter", co powoduje systematyczny wzrost budowli. Im jest ona wyższa, tym większa liczba punktów.

Zadaniem gracza, jak już wspomniano, jest zbudowanie jak najwyższej wieży. Można tego dokonać murując ją równo i systematycznie z losowo podawanych skalnych bloków. Problemem nie są pozostawione puste pola, w które ciężko nam chwilami dopasować cegły. Prawdziwym utrapieniem gracza jest moment, kiedy kończy się rusztowanie, a dołożenie każdego kolejnego bloku grozi przekroczeniem jego wysokości. Sterowanie w grze jest bardzo proste. Wszystkich potrzebnych operacji możemy dokonać przy pomocy kursorów i klawisza "ctrl". Strzałki w bok umożliwiają szybką zmianę perspektywy widzenia, a klawisz "ctrl" umożliwia przyspieszenie całego procesu budowy. Całą budowę można nadzorować również za pomocą myszki. Należy pamiętać o tym, że im dłużej gramy i im wyższą budowlę stawiamy, tym szybciej musimy podejmować decyzje dotyczące końcowego położenia poszczególnych bloczków. Co jakiś czas pojawiają się one w innym kolorze, oznacza to, że jeśli uda nam się z nich ułożyć pełny okrąg, wówczas obdarowywani zostajemy super bonusem. Po przekroczeniu progu 50000 punktów dostajemy dostęp do zablokowanego do tej pory układu "Ekstra stuff". Autor gry chwali się wynikiem 70100 punktów i zaprasza do pobicia swojego wyniku. Dlaczego więc nie skorzystać z tego zaproszenia?

Ocena redakcji
2.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentSam Hockaday
Liczba pobrań12 944
Data aktualizacji9 gru 2005
Rozmiar pliku11.30 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)