bDTTPlTV

Tower 1.0

Pobierz program
przy pomocy Asystenta pobierania
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

To jedna z bardziej unikatowych edycji znanej i popularnej grytetris. Pierwszą cechą, na którą od razu zwraca się uwagę, jest to,że uzupełniane przez nas rzędy (w tym wypadku okręgi wieży) wcalenie znikają, ani też nie kasują się. Budowla cały czas rośnie wgórę, a wraz z nią wydłużeniu ulega konstrukcja/rusztowaniepodtrzymujące całą budowlę. Stałe wydłużanie się konstrukcjipodtrzymującej umożliwia dokładanie kolejnych i kolejnych "pięter",co powoduje systematyczny wzrost budowli. Im jest ona wyższa, tymwiększa liczba punktów.

bDTTPlTX

Zadaniem gracza, jak już wspomniano, jest zbudowanie jaknajwyższej wieży. Można tego dokonać murując ją równo isystematycznie z losowo podawanych skalnych bloków. Problemem niesą pozostawione puste pola, w które ciężko nam chwilami dopasowaćcegły. Prawdziwym utrapieniem gracza jest moment, kiedy kończy sięrusztowanie, a dołożenie każdego kolejnego bloku groziprzekroczeniem jego wysokości. Sterowanie w grze jest bardzo proste. Wszystkich potrzebnychoperacji możemy dokonać przy pomocy kursorów i klawisza "ctrl".Strzałki w bok umożliwiają szybką zmianę perspektywy widzenia, aklawisz "ctrl" umożliwia przyspieszenie całego procesu budowy. Całąbudowę można nadzorować również za pomocą myszki. Należy pamiętać o tym, że im dłużej gramy i im wyższą budowlęstawiamy, tym szybciej musimy podejmować decyzje dotyczącekońcowego położenia poszczególnych bloczków. Co jakiś czaspojawiają się one w innym kolorze, oznacza to, że jeśli uda nam sięz nich ułożyć pełny okrąg, wówczas obdarowywani zostajemy superbonusem. Po przekroczeniu progu 50000 punktów dostajemy dostęp dozablokowanego do tej pory układu "Ekstra stuff". Autor gry chwali się wynikiem 70100 punktów i zaprasza do pobiciaswojego wyniku. Dlaczego więc nie skorzystać z tegozaproszenia?

Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Linki do programu
bez Asystenta pobierania
Tower 1.0 nullwersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
2.0
Ocena użytkowników
-.-
ProducentSam Hockaday
Liczba pobrań12 939
Data aktualizacji9 gru 2005
Rozmiar pliku11.30 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bDTTPlUC
bDTTPlUT