iOSZdrowie i aktywnośćTreningTrack Yoga – Personal Yoga Instructor For Core Power, Flexibility, Weight Loss and Stress Relief
Track Yoga – Personal Yoga Instructor For Core Power, Flexibility, Weight Loss and Stress Relief ikona

Track Yoga – Personal Yoga Instructor For Core Power, Flexibility, Weight Loss and Stress Relief

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Track Yoga – Personal Yoga Instructor For Core Power, Flexibility, Weight Loss and Stress Relief to program przeznaczony na iPhone'y oraz iPady, dzięki któremu można rozpocząć przygodę z jogą.

Joga cieszy się w Polsce sporą popularnością i wiele jest szkół, w których można nauczyć się podstaw. Ale jeśli brakuje nam czasu, aby uczęszczać regularnie na treningi, można skorzystać z aplikacji Yoga. Program oferuje bazę wiedzy i treningów, a także instruktażowych filmów w jakości HD. Możemy się zalogować (korzystając z adresu e-mail, a także konta na Facebooku lub Google), ale nie jest to konieczne, by korzystać z programu. W aplikacji możemy też samodzielnie ustawić cel, który chcemy osiągnąć ćwicząc, co w założeniu ma sprzyjać systematyczności.

W aplikacji znajdziemy przykładowe ćwiczenia, które demonstruje mężczyzna - instruktor objaśniane przez kobiecego lektora. Trenując, zbieramy punkty Kryia, a im więcej ich zdobędziemy, tym większa liczba ćwiczeń stanie się dostępna. Tutaj warto podkreślić, że z niektórych materiałów będą mogli skorzystać tylko użytkownicy, którzy zdecydują się zalogować w aplikacji. Ćwiczenia są ciekawie skonstruowane, w aplikacji znajdziemy m.in. zestawy relaksujące oraz wzmacniające organizm podczas choroby. Wszystko podano w ładny graficznie sposób, który nie rozprasza uwagi i pozwala skupić się na najważniejszym celu, czyli na zajęciach z jogi, w których koncentracja jest kluczowym czynnikiem.

Program zawiera moduł mikropłatności. Za 15 zł miesięcznie lub 100 zł abonamentu rocznego zyskamy dostęp do wszystkich materiałów instruktażowych oraz ćwiczeń.

Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentTrack Yoga
Liczba pobrań54
Data aktualizacji26 lut 2021
System operacyjnyiOS
LicencjaBezpłatna
Track Yoga – Personal Yoga Instructor For Core Power, Flexibility, Weight Loss and Stress Relief ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)