bEaCeKHp

TrackMania 2 Stadium

Strona głównaWindowsGryWyścigiTrackMania 2 Stadium
Pobierz program
przy pomocy Asystenta pobierania
zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

TrackMania 2 Stadium to odsłona kontynuacji uznanej serii gier wyścigowych studia Nadeo, która powraca bardziej do założeń kultowej edycji Nations Forever sprzed lat. Realizm jazdy schodzi tu na dalszy plan wobec emocjonującego mknięcia przed siebie po zakręconych torach. Najnowsza część to nie tylko lepsza grafika, lecz również dużo bardziej zaawansowany model prowadzenia pojazdów oraz płynna i niesłychanie dynamiczna rywalizacja z żywymi przeciwnikami online na wymyślnych torach.

bEaCeKHr

Po raz kolejny gracz musi w drodze do mety pokonywać najróżniejsze dzikie spirale, przepaście czy trafiać idealnie w daleki most po wyskoku, aby móc nazwać się królem zręczności. Auta zachowują się dużo bardziej realistycznie na drodze, niż było to wcześniej, niemniej wciąż próżno doszukiwać się tutaj symulacji. Przede wszystkim liczy się bowiem dobra zabawa. Dołączony edytor tras pozwoli popisać się fantazją.

Kreatywność fanów z całego świata docenicie w trakcie zabawy wieloosobowej, kiedy to na stworzone przez społeczność tory o własnym podkładzie muzycznym wyjeżdża nawet setka samochodów, walcząc o najlepszy czas. Oficjalne rankingi tylko zaostrzają rywalizację w sieci. TrackMania zapewnia ponadto narzędzia do prostej edycji filmików nagranych z gry i upubliczniania ich w Internecie. Rozgrywka naprawdę bardzo wciąga.

Minimalne wymagania systemowe:

  • Procesor 1.5 GHz
  • 1 GB RAM
  • Karta graficzna 256 MB kompatybilna z DirectX 9.0c

Ograniczenia wersji demo

Wersja demonstracyjna gry TrackMania 2 Stadium oferuje ograniczoną liczbę torów do pokonania, jak również wprowadza dzienny limit czasowy na rozgrywkę.

Uwaga!

Do zabawy potrzebne będzie zarejestrowanie darmowego konta, które można utworzyć bezpośrednio w programie. Klient TrackManii po uruchomieniu pobierze ponadto potrzebne do zabawy pliki oraz najnowsze aktualizacje, by rozgrywka była możliwa.

Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Linki do programu
bez Asystenta pobierania
TrackMania 2 Stadium nullwersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
4.01 ocena
ProducentNadeo
Liczba pobrań2 170
Data aktualizacji21 sie 2015
Rozmiar pliku121.41 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (demo)
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bEaCeKHW
bEaCeKIn