bDYrMgMR

TrackMania 2 Valley

Strona głównaWindowsGryWyścigiTrackMania 2 Valley
Pobierz program
przy pomocy Asystenta pobierania
zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

TrackMania 2 Valley to następna odsłona kontynuacji uznanej serii gier wyścigowych studia Nadeo, która dla odmiany poszła bardziej w realizm rywalizacji na bezdrożach, a nie przekombinowane trasy w lekko futurystycznych klimatach. Najnowsza część to nie tylko lepsza grafika, lecz również dużo bardziej zaawansowany model prowadzenia pojazdów oraz płynna i niesłychanie dynamiczna rywalizacja z żywymi przeciwnikami online na wymyślnych torach. Propozycja spodoba się osobom lubiącym brudzić auta.

bDYrMgMT

Tym razem gracz musi w drodze do mety skoncentrować się na dobrym wchodzeniu w leśne zakręty, a nie pokonywaniu najróżniejszych spirali, przepaści czy odpowiednie wjeżdżaniu na wyskocznie. Auta zachowują się dużo bardziej realistycznie na drodze, niż było to wcześniej, niemniej wciąż próżno doszukiwać się tutaj symulacji. Przede wszystkim liczy się dobra zabawa. Dołączony edytor tras pozwoli popisać się fantazją.

Kreatywność fanów z całego świata docenicie w trakcie zabawy wieloosobowej, kiedy to na stworzone przez społeczność tory o własnym podkładzie muzycznym wyjeżdża nawet setka samochodów, walcząc o najlepszy czas. Oficjalne rankingi tylko zaostrzają rywalizację w sieci. TrackMania zapewnia ponadto narzędzia do prostej edycji filmików nagranych z gry i upubliczniania ich w Internecie. Rozgrywka naprawdę bardzo wciąga.

Minimalne wymagania systemowe:

  • Procesor 1.5 GHz
  • 1 GB RAM
  • Karta graficzna 256 MB kompatybilna z DirectX 9.0c

Ograniczenia wersji demo

Wersja demonstracyjna gry TrackMania 2 Valley oferuje ograniczoną liczbę torów do pokonania, jak również wprowadza dzienny limit czasowy na rozgrywkę.

Uwaga!

Do zabawy potrzebne będzie zarejestrowanie darmowego konta, które można utworzyć bezpośrednio w programie. Klient TrackManii po uruchomieniu pobierze ponadto potrzebne do zabawy pliki oraz najnowsze aktualizacje, by rozgrywka była możliwa.

Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Linki do programu
bez Asystenta pobierania
TrackMania 2 Valley nullwersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
-.-
ProducentNadeo
Liczba pobrań862
Data aktualizacji21 sie 2015
Rozmiar pliku121.41 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (demo)
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bDYrMgNy
bDYrMgNP