bEhHBqKZ

Trackmania Nations ESWC 0.1.7.5

Strona głównaWindowsGryWyścigiTrackmania Nations ESWC 0.1.7.5
Pobierz program
przy pomocy Asystenta pobierania
zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Trackmania Nations ESWC to specjalne, darmowe wydanie pełnejwersji gry zbudowanej na bazie komercyjnych wyścigów Trackmania odNadeo. Dzięki tej edycji w 2006 roku, gracze niemal z całegoświata, rywalizowali ze sobą w zawodach Electronic Sports WorldCup.

bEhHBqLb

Co prawda minęło już kilka miesięcy od czasu kiedy najlepsizawodnicy zmagali się w ESWC na torach Trackmania Nationszdobywając sławę wraz z nagrodami pieniężnymi, jednakże nie powinnoto nikomu przeszkodzić w sprawdzeniu swoich umiejętności zakierownicą bolidu rodem z F1. Gra oferuje kilka trybów rozgrywki: Solo, w którym możemy ścigaćsię z czasem na 90 dostępnych torach treningowych walcząc przy tymo jak najlepsze medale, Hot Seat gdzie rywalizacja może odbywać siępomiędzy poszczególnymi graczami (2-8) oraz LAN i Internet, któreoferują rozgrywki w sieci lub Internecie. Autorzy gry zadbali również o możliwość edycji oraz tworzenianowych torów co sprawia, że Trackmania Nations długo się nieznudzi. Ponadto gra posiada bogate opcje konfiguracyjne, a do tegoma niskie wymagania sprzętowe. Minimalne wymagania sprzętowe: Procesor - Pentium III 500MHz Pamięć - 128 MB RAM Wolne miejsce na dysku - 900 MB Karta grafiki - NVIDIA 16 MB RAM z akceleratorem 3D

Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Linki do programu
bez Asystenta pobierania
Trackmania Nations ESWC 0.1.7.5 nullwersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
4.65 ocen
ProducentNadeo
Liczba pobrań33 505
Data aktualizacji30 mar 2007
Rozmiar pliku265.78 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bEhHBqLG
bEhHBqLX