WindowsGryWyścigiTrackMania: Nations Forever 2.11.11

TrackMania: Nations Forever 2.11.11

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

TrackMania: Nations Forever to kontynuacja świetnej serii darmowych wyścigów pobranych przez ponad 30 mln graczy na całym świecie. W najnowszej odsłonie TrackManii znajdziemy sporo ulepszeń, na których realizacje fani od dawna czekali - zarówno te dla jednego graczy jak i trybu multiplayer. Gra, podobnie jak pierwsza część, oferuje kilka trybów rozgrywki: Solo, w którym możemy ścigać się z czasem na 65 nowych torach treningowych walcząc przy tym o jak najlepsze medale, Hot Seat gdzie rywalizacja może odbywać się pomiędzy poszczególnymi graczami oraz LAN i Internet, które oferują rozgrywki w sieci lub Internecie. Autorzy gry zadbali również o możliwość edycji oraz tworzenia nowych torów co sprawia, że Trackmania Nations długo się nie znudzi. Ponadto gra posiada bogate opcje konfiguracyjne, a do tego ma niskie wymagania sprzętowe.

Minimalne wymagania systemowe: - procesor Pentium IV 1.6GHz / AthlonXP 1600+ - karta graficzna z akceleratorem 3D 16 MB kompatybilna z DirectX 9.0c - biblioteki DirectX 9.0c - 256 MB pamięci RAM (512 MB w przypadku systemu Vista) - karta dźwiękowa kompatybilna z DirectX - 750 MB wolnej przestrzeni dyskowej

Ocena redakcji
3.0
Ocena użytkowników
4.615 ocen
Twoja ocena
ProducentNadeo
Liczba pobrań57 085
Data aktualizacji2 kwi 2012
Rozmiar pliku503.87 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (46)