TrackMania: Nations Forever 2.11.11

WindowsGryWyścigiTrackMania: Nations Forever 2.11.11
zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

TrackMania: Nations Forever to kontynuacja świetnej serii darmowych wyścigów pobranych przez ponad 30 mln graczy na całym świecie. W najnowszej odsłonie TrackManii znajdziemy sporo ulepszeń, na których realizacje fani od dawna czekali - zarówno te dla jednego graczy jak i trybu multiplayer. Gra, podobnie jak pierwsza część, oferuje kilka trybów rozgrywki: Solo, w którym możemy ścigać się z czasem na 65 nowych torach treningowych walcząc przy tym o jak najlepsze medale, Hot Seat gdzie rywalizacja może odbywać się pomiędzy poszczególnymi graczami oraz LAN i Internet, które oferują rozgrywki w sieci lub Internecie. Autorzy gry zadbali również o możliwość edycji oraz tworzenia nowych torów co sprawia, że Trackmania Nations długo się nie znudzi. Ponadto gra posiada bogate opcje konfiguracyjne, a do tego ma niskie wymagania sprzętowe.

Minimalne wymagania systemowe: - procesor Pentium IV 1.6GHz / AthlonXP 1600+ - karta graficzna z akceleratorem 3D 16 MB kompatybilna z DirectX 9.0c - biblioteki DirectX 9.0c - 256 MB pamięci RAM (512 MB w przypadku systemu Vista) - karta dźwiękowa kompatybilna z DirectX - 750 MB wolnej przestrzeni dyskowej

Udostępnij
Ocena redakcji
3.0
Ocena użytkowników
4.615 ocen
Twoja ocena
ProducentNadeo
Liczba pobrań56 361
Data aktualizacji2 kwi 2012
Rozmiar pliku503.87 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (46)