bDZYwJwB

TrackMania: Nations Forever 2.11.11

Strona głównaWindowsGryWyścigiTrackMania: Nations Forever 2.11.11
Pobierz program
przy pomocy Asystenta pobierania
zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

TrackMania: Nations Forever to kontynuacja świetnej seriidarmowych wyścigów pobranych przez ponad 30 mln graczy na całymświecie. W najnowszej odsłonie TrackManii znajdziemy sporoulepszeń, na których realizacje fani od dawna czekali - zarówno tedla jednego graczy jak i trybu multiplayer. Gra, podobnie jakpierwsza część, oferuje kilka trybów rozgrywki: Solo, w którymmożemy ścigać się z czasem na 65 nowych torach treningowych walczącprzy tym o jak najlepsze medale, Hot Seat gdzie rywalizacja możeodbywać się pomiędzy poszczególnymi graczami oraz LAN i Internet,które oferują rozgrywki w sieci lub Internecie. Autorzy gry zadbalirównież o możliwość edycji oraz tworzenia nowych torów co sprawia,że Trackmania Nations długo się nie znudzi. Ponadto gra posiadabogate opcje konfiguracyjne, a do tego ma niskie wymaganiasprzętowe.

bDZYwJwD

Minimalne wymagania systemowe: - procesor Pentium IV 1.6GHz / AthlonXP 1600+ - karta graficzna z akceleratorem 3D 16 MB kompatybilna z DirectX9.0c - biblioteki DirectX 9.0c - 256 MB pamięci RAM (512 MB w przypadku systemu Vista) - karta dźwiękowa kompatybilna z DirectX - 750 MB wolnej przestrzeni dyskowej

Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Linki do programu
bez Asystenta pobierania
TrackMania: Nations Forever 2.11.11 nullwersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
3.0
Ocena użytkowników
4.615 ocen
ProducentNadeo
Liczba pobrań55 165
Data aktualizacji2 kwi 2012
Rozmiar pliku503.87 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bDZYwJxi
bDZYwJxz