iOSRozrywka i hobbyAplikacje dla miłośników zwierzątTractive MOTION - Pet Activity Tracker for dogs, cats and other pets
Tractive MOTION - Pet Activity Tracker for dogs, cats and other pets ikona

Tractive MOTION - Pet Activity Tracker for dogs, cats and other petsversion 1.6.10

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Tractive MOTION to aplikacja na iPhone'y oraz iPady, służąca do odczytywania danych z elektronicznej opaski dla zwierząt Tractive.

Opaskę Tractive umieszcza się na ciele naszego zwierzaka (pod warunkiem, że waży więcej niż 2 kg). Urządzenie zawiera akcelerometr, ma wbudowany czujnik światła oraz temperatury. Wszystko po to, aby dostarczać jak najlepsze dane o aktywności zwierzaka i wpływu czynników zewnętrznych na jego aktywność ruchową. Im częściej nasz zwierzęcy przyjaciel będzie się ruszał, tym więcej tzw. Pet Points uzyska.

Aplikacja Tractive MOTION służy do analizowania danych gromadzonych przez opaskę. Smartfon synchronizuje się z nią przy pomocą połączenia Bluetooth. Dane prezentowane są w formie wykresów, można też analizować je w skali dni, tygodni oraz miesięcy. Aplikacja pozwala też wygodnie grupować dane pochodzące np. z kilku opasek, jeśli używamy ich do monitorowania aktywności kilku naszych zwierząt. Ważne jednak, aby posiadać urządzenie Tractive, trzeba też założyć konto w usłudze, a do tego celu możemy wykorzystać adres e-mail, a także konto na Facebooku lub Google.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentTractive
Liczba pobrań61
Data aktualizacji8 wrz 2018
System operacyjnyiOS
LicencjaBezpłatna
Tractive MOTION - Pet Activity Tracker for dogs, cats and other pets ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)