AndroidGrySymulatoryTraffic Rider
Traffic Rider ikona

Traffic Rider1.99b

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Traffic Rider to symulator wyścigów motocyklowych na urządzenia z Androidem. Gra cieszy się sporą popularnością, pobrało ją już kilkanaście milionów użytkowników.

W Traffic Rider wcielamy się w motocyklistę, walczącego o jak najlepsze czasy przejazdów na poszczególnych trasach. Gra jest bardzo realistyczna, imponuje grafiką (zwłaszcza trasy, które przemierzamy o zachodzie słońca lub nocą), a dźwięki wydawane przez maszyny dobrze odzwierciedlają te z prawdziwego świata. Efektownie wyglądają też drogowe mijanki, gdy wyprzedzamy inne auta jadąc często z bardzo dużą prędkością. Im większe ryzyko podczas wyprzedzania, tym większa szansa na otrzymanie premii pieniężnej za pomyślnie wykonaną sztuczkę na granicy ryzyka. Jeśli popełnimy błąd, zaliczymy wyglądającą efektownie stłuczkę i zakończymy jazdę.

Sukcesy osiągane w grze przekładają się na zarabiane pieniądze. Możemy kupić za nie nowe, coraz szybsze motocykle, co zresztą szybko stanie się konieczne, bo na wolnych maszynach nie sposób przejść pomyślnie kolejnych tras. Możemy też dodawać naszym motocyklom nowe części, dzięki którym możliwe będzie lepsze sterowanie nimi lub jazda z większą prędkością.

W grze mamy do wyboru kilka trybów: zawodowy, nieograniczony, jazda na czas i bezstresowa jazda (wtedy po prostu jedziemy przed siebie i zdobywamy kolejne punkty). Na początku możemy ścigać się w trybie zawodowym, a kolejne tryby staną się dostępne wraz z postępami w rozgrywce.

W grze sporo jest reklam, które często potrafią solidnie zirytować. Reklamy obejrzymy np. wtedy, gdy zaliczymy kolizję i chcemy jechać dalej. Wtedy taką możliwość możemy albo kupić (za ok. 5 zł), albo obejrzeć trwający ok. 30 sekund klip reklamowy. Za dodatkową opłatą możemy też kupić nowe, szybsze motocykle (do wyboru jest 20 maszyn, a zaczynamy od prostego skutera) oraz części pozwalające jechać z większą prędkością, a także poprawić sterowność maszyny.

Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
5.01 ocena
Twoja ocena
ProducentSoner Kara
Liczba pobrań655
Data aktualizacji20 lut 2024
System operacyjnyAndroid 5.1 i nowsze
LicencjaBezpłatna
Traffic Rider ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)