bDTZDuNx

TrakAxPC3.01.1

Pobierz program
przy pomocy Asystenta pobierania
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item

Ostatnia, bezpłatna wersja ciekawego programu, umożliwiającego przygotowanie wszybki sposób ścieżki dźwiękowej pod własne materiały filmowe.

bDTZDuNz

Obsługa TrakAxPC jest bardzo prosta (nie wymaga posiadaniaspecjalnych umiejętności ani wiedzy technicznej) i w dużej mierzeopiera się na przeciąganiu multimediów na tzw. timeline. Programoferuje możliwość szczegółowej edycji ścieżek audio, plików wideolub narracji przy wykorzystaniu dowolnej kombinacji mediów(zdjęcia, filmy, muzyka).

Autorzy zadbali również o to by aplikacjaoferowała zaplecze efektów specjalnych i przejść, które możnazastosować we własnych projektach. Dodatkowym walorem TrakAxPC jestmożliwość zapisywania obrazu i dźwięku bezpośrednio z urządzeńzamontowanych w komputerze.

Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Linki do programu
bez Asystenta pobierania
TrakAxPC 3.01.1wersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
4.63 oceny
Liczba pobrań12 398
Data aktualizacji26 sty 2010
Rozmiar pliku43.70 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna, z wyłączeniem zastosowań komercyjnych
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bDTZDuOe
bDTZDuOv