WindowsArchiwumProgramy archiwalneTrakAxPC

TrakAxPC3.01.1

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item

Ostatnia, bezpłatna wersja ciekawego programu, umożliwiającego przygotowanie w szybki sposób ścieżki dźwiękowej pod własne materiały filmowe.

Obsługa TrakAxPC jest bardzo prosta (nie wymaga posiadania specjalnych umiejętności ani wiedzy technicznej) i w dużej mierze opiera się na przeciąganiu multimediów na tzw. timeline. Program oferuje możliwość szczegółowej edycji ścieżek audio, plików wideo lub narracji przy wykorzystaniu dowolnej kombinacji mediów (zdjęcia, filmy, muzyka).

Autorzy zadbali również o to by aplikacja oferowała zaplecze efektów specjalnych i przejść, które można zastosować we własnych projektach. Dodatkowym walorem TrakAxPC jest możliwość zapisywania obrazu i dźwięku bezpośrednio z urządzeń zamontowanych w komputerze.

Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
4.73 oceny
Twoja ocena
Liczba pobrań12 402
Data aktualizacji26 sty 2010
Rozmiar pliku43.70 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna, z wyłączeniem zastosowań komercyjnych
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (15)