Transmission 2.20 z nowymi funkcjami dla Linuksa i Mac OS X

Transmission 2.20 z nowymi funkcjami dla Linuksa i Mac OS X

07.02.2011 11:56

Udostępniono stabilną wersję Transmission 2.20, jednego z bardziej popularnych, wieloplatformowych klientów sieci BitTorrent na świecie.

W najnowszej wersji programu pojawił się szereg nowości takich jak funkcja zapamiętywania plików po odłączeniu dysku czy wyłączanie programu za pomocą protokołu RPC. Rozszerzono informacje na temat pobierania i źródeł dla plików torrent. W wersji dla Mac OS X wprowadzono nieznaczne poprawki w interfejsie, a w kliencie webowym pojawiła się obsługa torrentów za pomocą kliknięcia prawym przyciskiem myszki z poziomu Firefoksa. Poprawiono obsługę dla trackerów z IPv6, zaktualizowano też kod DHT. Pełna lista zmian w Transmission 2.20 dostępna jest na stronach producenta.

Transmission to szybki, prosty, darmowy wieloplatformowy klient sieci BitTorrent. Aplikacja jest domyślnym klientem sieci BitTorrent w Ubuntu. Program oferuje takie funkcje jak szyfrowanie połączeń, zdalne zarządzanie pobieranymi plikami z poziomu przeglądarki internetowej, obsługa UPnP i NAT-PMP, wsparcie dla web seed, przeglądanie katalogów, edycja globalnych trackerów, tworzenie ograniczeń prędkości czy blokowanie złych peerów.

Transmission 2.20 można pobrać z naszego portalu dla systemów Linux i Mac OS X.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (23)