MacOSInternet i komunikacjaKlienty FTPTransmit
Transmit ikona

Transmit5

Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Transmit jeden z lepszych klientów FTP, SFTP, WebDAV i Amazon S3 dla Maków. Program znany jest z bardzo szybkiego przesyłania plików i wykonywania operacji na zdalnych serwerach. Jego ustawienia można synchronizować z Dropboxem lub iCloud.

Transmit korzysta z tradycyjnego, dwupanelowego widoku plików. Co ciekawe, nie ogranicza użytkownika do korzystania z widoku lokalnego i zdalnego – pozwala także przenosić pliki między lokalnymi położeniami jak zwykły menedżer plików, a także umożliwia przenoszenie plików między dwoma zdalnymi serwerami. Twórcy Transmita starają się, by wykonywanie takich operacji, jak listowanie dużej liczby plików, pobieranie tysięcy małych plików czy usuwanie ich ze zdalnego serwera było możliwie jak najszybsze. Obsługa protokołów jest wciąż udoskonalana, by praca z programem nie dodawała żadnych zbędnych opóźnień.

Poza możliwością przesyłania plików Transmit pozwala montować zdalne serwery w taki sposób, że dla Findera są widoczne jako zewnętrzne dyski. Dzięki temu można przeciągać i upuszczać pliki i dostać się do nich bezpośrednio z wielu innych programów, które nie zostały wyposażone w obsługę potrzebnych protokołów.

Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentPanic Inc.
Liczba pobrań348
Data aktualizacji17 lip 2020
Rozmiar pliku34.96 MB
System operacyjnymacOS
LicencjaTestowa (trial)
Transmit ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)