bDTTOhYl

Transmute2.70

Pobierz program
przy pomocy Asystenta pobierania
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Bezpłatna odmiana przydatnego narzędzia do konwertowania zakładek pomiędzy najpopularniejszymi przeglądarkami internetowymi - Chrome, Firefox, Internet Explorer, Opera, Safari, Flock, Konqueror i Chromium.

bDTTOhYn

Transmute jest programem niezwykle prostym w użyciu, którego obsługa ogranicza się jedynie do wskazania przeglądarek, pomiędzy którymi przekonwertowane zostaną zakładki (automatycznie wskazywana jest lokalizacja, gdzie są one przechowywane). Po zakończeniu pracy narzędzia zbiór zakładek dostępny jest w obu wskazanych podczas konwertowania przeglądarkach internetowych.

Wersja darmowa Transmute posiada znaczące ograniczenia funkcjonalności w stosunku do edycji płatnych (Plus, Pro), które posiadają dodatkowo opcje synchronizacji i zarządzania zakładkami.

Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Linki do programu
bez Asystenta pobierania
Transmute 2.70wersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
3.0
Ocena użytkowników
4.66 ocen
ProducentDarq Software
Liczba pobrań3 465
Data aktualizacji31 sie 2015
Rozmiar pliku2.53 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bDTTOhYS
bDTTOhZj