WindowsArchiwumProgramy archiwalneTray Helper

Tray Helper5.2

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Mała aplikacja o sporej funkcjonalności, wspiera zarządzanie pocztą elektroniczną, zawiera filtr antyspamowy, blokuje wyskakujące okienka (pop-up), przypomina o ważnych wydarzeniach, a także oferuje inne ciekawe funkcje. Dzięki dodatkowym rozszerzeniom (plug-in) można dodatkowo znacznie rozszerzyć jej funkcjonalność. Pełna wersja jest płatna jednak po upływie 30 dniowego okresu testowego nadal można z aplikacji korzystać w wersji bezpłatnej posiadającej kilka ograniczeń, w dalszej części opisanych.

GŁÓWNE FUNKCJE I ZALETY PROGRAMU Przegląd możliwości Szybkie i wygodne wysyłanie wiadomości e-mail z emotikonami przykład emotikona w TH; Przypomina o spotkaniach, wydarzeniach, urodzinach, rocznicach itp... Sprawdza wszystkie konta e-mail w tle (do 50 różnych kont !); Automatycznie kasuje spam z tych kont, ważne e-mail'e mogą zostać przesłane na telefon kom.; Likwiduje okienka pop-up uruchamiające się w przeglądarce WWW; Możliwość zakładania hasła do poczty i kalendarza; Tray Helper wykorzystuje technologie Microsoft Agent - co oznacza, iż można być informowanym o nowej poczcie, wydarzeniach itp. chociażby przez fajne, trójwymiarowe, gadające postacie; Program potrafi sprawdzać prze Internet czy jakieś nowe komponenty są dostępne; Wykorzystuje rozszerzenia (plug-iny) Dostępne plug-iny Mały serwer WWW - zmienia komputer mały serwer WWW Synchronizator czasu - potrafi połączyć się z atomowymi serwerami czasu i ustawić datę oraz godzinę idealną dokładnością. Zadania - plugin ten pomaga zarządzać listą zadań do zrobienia (ang. "TO DO list"). Notatki - zamiast żółtych karteczek porozklejanych dookoła miejsca pracy. Notatki te można "przyklejać" do pulpitu Windows. Pinger - potrafi śledzić stan komputerów w twojej sieci LAN lub Internecie i podejmować różne akcje jeżeli się zmienił. Szpieg WWW - potrafi śledzić zmiany na stronach WWW. Wszystkie rozszerzenia dostępne z poziomu strony producenta. OGRANICZENIA WERSJI BEZPŁATNEJ Liczba obsługiwanych kont e-mail ograniczona do pięciu kont; Brak filtrów pocztowych; Brak przypominania na urządzenia przenośne; Obsługa tylko jednego rozszerzenia (plug-in). ZMIANY W PROGRAMIE Zmiany w najnowszej wersji 5.0 W 100% nowy kalendarz, obsługuje widoki oraz ma znacznie bogatsze możliwości definiowania wydarzeń. Dodano możliwość tworzenia kopii zapasowej Książki Adresowej oraz emotikonów dodanych do programu przez użytkownika. Dodawanie kontaktów do Książki Adresowej po wysłaniu wiadomości jest teraz znacznie prostsze. Animowane postacie MS-Agent mogą być teraz pobierane z plików. Dodano możliwość kompresowania wiadomości email przechowywanych na dysku aby oszczędzać miejsce. Dokonano wiele usprawnień w interfejsie użytkownika i poprawiono kilka małych błędów. UWAGA! 1. Pobierany jest instalator, który do pełnego pobrania programu wymaga podłączenia do Internetu 2. Program udostępniony do pobrania jest wersji w pełni funkcjonalnej ograniczonej czasowo (30 dni), po upływie tego czasu, jeśli nie zostanie zarejestrowany, jego funkcjonalność zostanie ograniczona do wersji bezpłatnej...

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
3.01 ocena
Twoja ocena
ProducentIrekSoftware
Liczba pobrań9 076
Data aktualizacji11 kwi 2007
Rozmiar pliku0.04 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (13)