bDTZPJQl

Tray Helper5.2

Pobierz program
przy pomocy Asystenta pobierania
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Mała aplikacja o sporej funkcjonalności, wspiera zarządzaniepocztą elektroniczną, zawiera filtr antyspamowy, blokujewyskakujące okienka (pop-up), przypomina o ważnych wydarzeniach, atakże oferuje inne ciekawe funkcje. Dzięki dodatkowym rozszerzeniom(plug-in) można dodatkowo znacznie rozszerzyć jej funkcjonalność.Pełna wersja jest płatna jednak po upływie 30 dniowego okresutestowego nadal można z aplikacji korzystać w wersji bezpłatnejposiadającej kilka ograniczeń, w dalszej części opisanych.

bDTZPJQn

GŁÓWNE FUNKCJE I ZALETY PROGRAMU Przegląd możliwości Szybkie i wygodne wysyłanie wiadomości e-mail z emotikonamiprzykład emotikona w TH; Przypomina o spotkaniach, wydarzeniach, urodzinach, rocznicachitp... Sprawdza wszystkie konta e-mail w tle (do 50 różnych kont !); Automatycznie kasuje spam z tych kont, ważne e-mail'e mogą zostaćprzesłane na telefon kom.; Likwiduje okienka pop-up uruchamiające się w przeglądarceWWW; Możliwość zakładania hasła do poczty i kalendarza; Tray Helper wykorzystuje technologie Microsoft Agent - co oznacza,iż można być informowanym o nowej poczcie, wydarzeniach itp.chociażby przez fajne, trójwymiarowe, gadające postacie; Program potrafi sprawdzać prze Internet czy jakieś nowe komponentysą dostępne; Wykorzystuje rozszerzenia (plug-iny) Dostępne plug-iny Mały serwer WWW - zmienia komputer mały serwer WWW Synchronizator czasu - potrafi połączyć się z atomowymi serweramiczasu i ustawić datę oraz godzinę idealną dokładnością. Zadania - plugin ten pomaga zarządzać listą zadań do zrobienia(ang. "TO DO list"). Notatki - zamiast żółtych karteczek porozklejanych dookoła miejscapracy. Notatki te można "przyklejać" do pulpitu Windows. Pinger - potrafi śledzić stan komputerów w twojej sieci LAN lubInternecie i podejmować różne akcje jeżeli się zmienił. Szpieg WWW - potrafi śledzić zmiany na stronach WWW. Wszystkie rozszerzenia dostępne z poziomu stronyproducenta. OGRANICZENIA WERSJI BEZPŁATNEJ Liczba obsługiwanych kont e-mail ograniczona do pięciu kont; Brak filtrów pocztowych; Brak przypominania na urządzenia przenośne; Obsługa tylko jednego rozszerzenia (plug-in). ZMIANY W PROGRAMIE Zmiany w najnowszej wersji 5.0 W 100% nowy kalendarz, obsługuje widoki oraz ma znacznie bogatszemożliwości definiowania wydarzeń. Dodano możliwość tworzenia kopii zapasowej Książki Adresowej orazemotikonów dodanych do programu przez użytkownika. Dodawanie kontaktów do Książki Adresowej po wysłaniu wiadomościjest teraz znacznie prostsze. Animowane postacie MS-Agent mogą być teraz pobierane zplików. Dodano możliwość kompresowania wiadomości email przechowywanych nadysku aby oszczędzać miejsce. Dokonano wiele usprawnień w interfejsie użytkownika i poprawionokilka małych błędów. UWAGA! 1. Pobierany jest instalator, który do pełnego pobrania programuwymaga podłączenia do Internetu 2. Program udostępniony do pobrania jest wersji w pełni funkcjonalnejograniczonej czasowo (30 dni), po upływie tego czasu, jeśli niezostanie zarejestrowany, jego funkcjonalność zostanie ograniczonado wersji bezpłatnej...

Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Linki do programu
bez Asystenta pobierania
Tray Helper 5.2wersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
3.01 ocena
ProducentIrekSoftware
Liczba pobrań9 062
Data aktualizacji11 kwi 2007
Rozmiar pliku0.04 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bDTZPJQS
bDTZPJRj