bDUMXEYB

Treasure Adventure Game1.0.1

Strona głównaWindowsGryPrzygodoweTreasure Adventure Game
Pobierz program
przy pomocy Asystenta pobierania
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Projekt Treasure Adventure Game, w skrócie często nazywany TAG, jest niesamowitą bezpłatną grą przygodową, która łączy elementy klasycznych produkcji platformowych z RPG, a nawet całkiem otwartym światem 2D. Ukończenie tego ambitnego dzieła, opracowywanego piksel po pikselu, zajęło jego twórcy ponad dwa lata. Nawet po jego bezpłatnym udostępnieniu, dalej wypuszcza on aktualizacje, chociaż już nie tak często.

bDUMXEYD

Historia oparta jest na fikcyjnej legendzie. Kiedyś ponoć, gdy lądy stanowiły jeszcze jeden wielki płaskowyż, zagrażał nam potężny demon. Udało się go pokonać z pomocą 12 artefaktów, ale w wyniku jego ostatecznego ataku zatrzęsła się ziemia, skutkując obecnym rozłożeniem kontynentów. Magiczne przedmioty przepadły. Jako archeolog, mamy ogromną chęć odnaleźć je wszystkie. W tym celu ruszamy w szeroki świat.

Rozgrywka bazuje na dobrze sprawdzonym modelu stopniowego zyskiwania nowych przedmiotów, potrzebnych do popchnięcia fabuły do przodu. Badamy coraz to inne miejsca, skacząc po platformach i rozwiązując proste zagadki logiczne, a potem już z odpowiednim wyposażeniem wracamy do wcześniej zablokowanych miejscówek. W projekcie można się zakochać. Grafika starodawna, za to animacje pierwsza klasa.

Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Linki do programu
bez Asystenta pobierania
Treasure Adventure Game 1.0.1wersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
5.0
Ocena użytkowników
-.-
ProducentRobit Games
Liczba pobrań211
Data aktualizacji23 mar 2016
Rozmiar pliku104.00 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bDUMXEZi
bDUMXEZz