bEpUbmjp
Trend Micro Rescue Disk ikona

Trend Micro Rescue Disk3.0.0.1023

Strona głównaWindowsArchiwumProgramy archiwalneTrend Micro Rescue Disk
Pobierz program
Ten program nie jest już dostępny
zabezpiecz pobieranie

Trend Micro Rescue Disk to bezpłatny dysk ratunkowy z oprogramowaniem antywirusowym umożliwiający walkę ze szkodnikami, których infekcja jest tak rozległa, że uniemożliwia uruchomienie systemu operacyjnego i pracę standardowych narzędzi zabezpieczających.

bEpUbmjr

Opisywane oprogramowanie umożliwia stworzenie rozruchowego nośnika danych, który następnie posłuży nam do usunięcia z komputera szkodliwych komponentów. Obsługiwane są płyty CD/DVD, dyski USB oraz zewnętrzne magazyny danych - o ile dysponują powierzchnią na dane min. 128 MB. Warto zaznaczyć, że na wspomnianym nośniku nie mogą się znajdować żadne istotne dane, gdyż podczas pracy kreatora zostanie on sformatowany.

Działanie i sposób obsługi Trend Micro Rescue Disk nie odbiegają w żaden sposób od konkurencyjnych rozwiązań tego typu. Po utworzeniu startowego nośnika należy przy jego użyciu uruchomić komputer (pamiętajmy o kolejności bootowania nośników). Daje on dostęp do narzędzi, z pomocą których uporać się można ze szkodnikami uniemożliwiającymi normalną pracę systemu Windows.

Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
-.-
Liczba pobrań72
Data aktualizacji31 sie 2017
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Trend Micro Rescue Disk ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bEpUbmkn