WindowsGryZręcznościowe'troid

'troid

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Projekt o tajemniczej nazwie 'troid to nic innego, jak kolejny klon kultowej gry Asteroids. Oczywiście ten bezpłatny produkt rozwija prosty pomysł znany już z pierwowzoru, prezentując do tego oszczędną, ale bardzo stylową oraz odpowiednią do wyzwania postawionego przed komputerowcem oprawę. Najważniejsze, że jest przejrzyście i nie za bardzo można się pogubić. Akcja podkreślana jest z pomocą dynamicznej muzyki.

Standardowe asteroidy, które po strzale rozpadają się pięknie na szereg mniejszych, to naturalnie zaledwie czubek kosmicznej góry lodowej. Nasza jednostka potrafi oddać tylko trzy salwy po sobie, co jest specjalnym zabiegiem. Boje toczymy bowiem na zamkniętych arenach, posiadających ściany. Należy szybko nauczyć się ruszać po ekranie i wykorzystywać ataki z odbicia, aż do zniszczenia wszystkiego, co lata.

Urozmaicenia wprowadzane są bardzo szybko. Pojawiają się obiekty strzelające, dozbrojone w częściowo przesłaniające pola siłowe, które należy ominąć. Czasem wiązka laserowa tnie pole zabawy na różne strony i wypada jej unikać. Kiedy indziej natrafimy na bossa, składającego się z wielu połączonych elementów. Niszczymy go punkt po punkcie. Rzecz jasna najważniejszy będzie ostateczny wynik w rankingu.

Ocena redakcji
5.0
Ocena użytkowników
5.01 ocena
Twoja ocena
ProducentVerran
Liczba pobrań170
Data aktualizacji17 lut 2016
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)