bEiHnHxN
Trout ikona

Trout1.0.6 build 76

Pobierz program
przy pomocy Asystenta pobierania
zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Trout to minimalistyczny odtwarzacz muzyczny, którego główną cechą jest właśnie minimalizm: zarówno w zakresie interfejsu użytkownika, jak i dostępnych opcji. Pomimo tego, jest to ciekawa propozycja dla osób poszukujących odtwarzacza lekkiego i szybkiego w działaniu.

bEiHnHxP

Program ten nie posiada praktycznie żadnych bajerów, wodotrysków i efektów specjalnych zmieniających się w rytm muzyki. Zamiast tego, program po prostu odtwarza pliki dźwiękowe, robiąc to szybko i nie wykorzystując przy tym wielu zasobów systemowych. Poza czytelnym interfejsem, przypominającym nieco foobar2000, program cechuje się obsługą wielu formatów audio: AIFF, AIF, AIFC, MP1, MP2, MP3, OGA, OGG, WAV, MO3, MXM, MOD, S3M, IT oraz MTM. Lista ta wraz z zawartymi wtyczkami (plugins) poszerza się także o FLAC, WMA, WMV, MIDI, AAC, MP4, AAC, M4A, AC3 i nie tylko.

Jak na solidny odtwarzacz audio przystało, Trout nie ma problemu z odczytem i zapisem tagów zapisanych w formacie ID3, od v1 do v4 oraz tych wykorzystywanych w plikach OGG/FLAC i nie tylko. Miłym dodatkiem jest niewątpliwie integracja z LyricsWiki.org celem odnajdywania tekstu aktualnie odtwarzanego utworu.

Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Linki do programu
bez Asystenta pobierania
Trout 1.0.6 build 76wersja stabilna (32-bit)
TroutPortable
Ocena redakcji
3.0
Ocena użytkowników
3.52 oceny
ProducentSkwire Empire
Liczba pobrań127
Data aktualizacji13 sie 2015
Rozmiar pliku1.58 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Trout ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bEiHnHyL