bDTZnvZx

trueSpace7.6

Pobierz program
przy pomocy Asystenta pobierania
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

trueSpace to rozbudowane środowisko do tworzenia zawartości 3Dwszelkiego rodzaju - obrazów, animacji, obiektów do gier czyinteraktywnych przestrzeni.

bDTZnvZz

Oferuje wiele różnych reprezentacjipowierzchni, ponad 400 narzędzi do modelowania, różnorodnenarzędzia powierzchni takie jak między innymi mapy tekstur,materiały proceduralne, projekcje UVE i pixel shader DirectX 9czasu rzeczywistego. W kwestii animacji możliwości programu równieżsą spore - obsługuje tryby key-frame i motion picture na w pełnihierarchicznych obiektach. Jest również możliwość tworzeniafotorealistycznych obrazów i wideo za pomocą wbudowanego silnikarenderingu offline - Lightworks. Oprócz narzędzi 3D do dyspozycjiużytkownika oddano też edytor skryptowy, edytor animacjinieliniowych, edytor materiału i UV.

W lipcu 2008 wraz z wydaniemwersji 7.6 program został udostępniony bezpłatnie.

Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Linki do programu
bez Asystenta pobierania
trueSpace 7.6wersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
4.33 oceny
Liczba pobrań14 976
Data aktualizacji6 maj 2010
Rozmiar pliku127.25 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bDTZnwae
bDTZnwav