WindowsArchiwumProgramy archiwalneTrustPort eSign Pro

TrustPort eSign Pro2.0 Build 11.0.0.4418

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

TrustPort eSign Pro jest narzędziem pozwalającym zabezpieczać pliki i dokumenty PDF przesyłane za pośrednictwem Internetu. Z jego pomocą łatwo i wygodnie zabezpieczymy dane podpisem elektronicznym oraz zaszyfrujemy ich zawartość przed niepowołanymi osobami.

Program daje możliwość ochrony dowolnych plików poprzez podpis elektroniczny, jak również zaszyfrowanie ich zawartości. Dodatkowo TrustPort eSign Pro pozwala także zabezpieczać dane przy użyciu znacznika czasu. Wszystkie dostępne operacje wykonywane mogą być za pośrednictwem odpowiedniej opcji z menu kontekstowego lub z poziomu specjalnego kreatora.

W przypadku szyfrowania, podpisywania i datowania dokumentów PDF nie ma konieczności korzystania z dodatkowego oprogramowania do edycji plików PDF. Zarówno do deszyfrowania dokumentu i do weryfikacji podpisu odbiorca nie musi posiadać żadnych narzędzi poza przeglądarką dokumentów Adobe Reader.

Jednym z warunków podpisywania elektronicznego plików jest posiadanie własnego certyfikatu cyfrowego. Jeśli takiego nie posiadamy, TrustPort eSign Pro wygeneruje dla nas wniosek, który następnie będziemy mogli przesłać do wybranego urzędu certyfikacji.

Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
2.257 ocen
Twoja ocena
ProducentTrustPort
Liczba pobrań357
Data aktualizacji21 sty 2013
Rozmiar pliku6.79 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (trial)
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (3)