WindowsNarzędziaSzyfrowanie danychTrustPort Tools

TrustPort Tools17.0.5.7060

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

TrustPort Tools to narzędzie, którego zadaniem jest ochrona i przechowywanie w bezpieczny sposób cennych dla użytkownika danych. Program wykorzystuje zaawansowane algorytmy szyfrujące i oferuje kilka ciekawych sposobów zabezpieczania różnego rodzaju informacji oraz plików.

Program umożliwia m.in. tworzenie zaszyfrowanych archiwów, zawierających zbiór cennych danych, do których nie jest wymagany ciągły i szybki dostęp. Wbudowany w TrustPort Tools menedżer archiwów pozwala łatwo i wygodnie tworzyć nowe archiwa, dodawać lub wyodrębniać z nich pliki, a także je usuwać.

Kolejnym wariantem ochrony danych są szyfrowane dyski, użyteczne w przypadkach kiedy poufne dane są na bieżąco przetwarzane. Zapewniają one automatyczne szyfrowanie dokumentów tworzonych, przenoszonych lub kopiowanych na zaszyfrowany (wirtualny) dysk. Praca z nim jest identyczna jak ze zwykłym dyskiem, a dostęp do niego możliwy jest jedynie po pomyślnym zalogowaniu się.

TrustPort Tools oferuje możliwość tworzenia wielu profili dostępu z różnymi uprawnieniami dostępu. Liczba możliwych do stworzenia profili jest nieograniczona i uprawniać one mogą użytkownika np. jedynie do odczytu chronionych danych. Narzędzie wyposażone zostało w funkcję trwałego usuwania danych (oferująca 8 metod niszczenia danych), czyszczenia systemu w zdefiniowanych lokalizacjach, a także awaryjnego kasowania danych w nagłych przypadkach.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
3.4126 ocen
Twoja ocena
ProducentTrustPort
Liczba pobrań1 036
Data aktualizacji18 cze 2019
Rozmiar pliku45.27 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (trial)
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (4)