WindowsBezpieczeństwoProgramy antywirusoweTrustPort USB Antivirus
TrustPort USB Antivirus ikona

TrustPort USB Antivirus17.0.6.7106

zabezpiecz pobieranie
  • Slider item

TrustPort USB Antivirus to przenośna wersja programu antywirusowego, przeznaczona dla wszystkich urządzeń podłączanych do komputera przez złącze USB (pendrive, karty pamięci oraz zewnętrzne dyski twarde).

TrustPort USB Antivirus to mobilne rozwiązanie zapewniające bezpieczeństwo danych podczas korzystania z zewnętrznych urządzeń przenośnych USB. Zapobiega kopiowaniu szkodliwego oprogramowania i wszelkich wirusów wykrytych na nośnikach danych. Przeprowadza dokładne skanowanie urządzeń, w celu wykrycia szkodników i innych złośliwych komponentów.

Oprócz tego umożliwia szyfrowanie i zabezpieczanie naszych danych, dzięki temu zostaną one ukryte przed niepowoływanymi osobami. Korzystając z tego oprogramowania zapewnimy bezpieczeństwo podczas przesyłania plików na wymiennych nośnikach danych, a także przeskanujemy każdy komputer do którego zostanie podłączony nośnik USB z zainstalowanym programem.

TrustPort USB Antivirus zainstalować możemy na dowolnym urządzeniu USB. W tym wypadku jest w pełni kompatybilny z innymi programami antywirusami zainstalowanymi w systemie operacyjnym. Podstawowe funkcje aplikacji to ochrona antywirusowa i antyspyware, skanowanie dowolnego komputera, szyfrowanie i całkowite usuwanie danych.

Uwaga!

  • TrustPort USB Antivirus dostępny jest w wersji próbnej i pozwala na 30 dni darmowego użytkowania.
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
3.2266 ocen
Twoja ocena
ProducentTrustPort
Liczba pobrań11 350
Data aktualizacji3 maj 2019
Rozmiar pliku326.80 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (trial)
TrustPort USB Antivirus ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (2)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (28)