Tubex - Videos and Music for YouTube ikona

Tubex - Videos and Music for YouTube3.0

iOSMultimediaStreaming muzykiTubex - Videos and Music for YouTube
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Tubex - Videos and Music for YouTube to nieoficjalna aplikacja do obsługi serwisu YouTube stworzona głównie z myślą o osobach, które z jego pomocy słuchają muzyki i audycji.

To właśnie muzyka będzie domyślną kategorią jaką ujrzymy zaraz po starcie aplikacji. U góry znajdziemy możliwość wyboru kraju dla jakiego chcemy otrzymać propozycje, a u dołu klasyczną wyszukiwarkę. W wysuwanym po lewej stronie menu, mamy dostęp do opcji logowania na nasze konto YouTube (nie jest wymagane) oraz skróty do pozostałych popularnych kategorii.

Poza tradycyjnym odtwarzaniem materiałów wideo, Tubex na tle innych aplikacji do obsługi YouTube'a odróżniają opcje wspierające dźwięk. Po pierwsze możemy całość przenieść na systemowy odtwarzacz muzyki dzięki temu będziemy mieli możliwość słuchania treści nawet po wyjściu z aplikacji, czy też przy zablokowanym ekranie. Jeżeli do gustu przypadł nam jeden utwór, możemy ustawić jego powtarzanie, bądź też automatyczne wyłączenie po określonym czasie.

Miłośników podcasów, audiobooków i innych audycji powinna ucieszyć możliwość przyśpieszenia odważania i to kilkukrotnie. Oczywiście nie zabrakło także tradycyjnych dla serwisu YouTube opcji. Co najważniejsze Tubex oferuje to wszystko za darmo. W aplikacji znajdziemy banerowe reklamy u dołu ekranu.

Udostępnij
Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentBaslas Lian
Liczba pobrań1 079
Data aktualizacji19 gru 2016
System operacyjnyiOS
LicencjaBezpłatna
Tubex - Videos and Music for YouTube ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)