bDTYWdqZ

Tunes Rebuilder7.3.0

Pobierz program
przy pomocy Asystenta pobierania
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Tunes Rebuilder to narzędzie wspomagające dla użytkowników, którzy wykorzystują iTunes do słuchania muzyki.

bDTYWdrb

Ta wielofunkcyjna aplikacja pozwala na łatwą synchronizację muzyki z iTunes i urządzeniami wykorzystującymi system operacyjny iOS, a także umożliwia przesyłanie muzyki z iTunes na PC, Mac lub tablet bądź smartfon z Androidem (tak, tak!) oraz z iPhone'a na iTunes. Po zainstalowaniu Tunes Rebuilder użytkownik otrzymuje możliwość łatwego zarządzania biblioteką posiadanych utworów i może bezpłatnie pobierać wybrane materiały z serwisu YouTube i umieszczać je w swojej kolekcji iTunes.

Jeżeli użytkownik, który nie posiadał kopii zapasowej, stracił bibliotekę utworów iTunes w wyniku awarii oprogramowania czy też sprzętu komputerowego, może ją odzyskać dzięki Tunes Rebuilder. Narzędzie oferuje funkcję przenoszenia muzyki z iPhone'a, iPada czy też iPoda z powrotem do iTunes. Opcja ta jest dostępna także w drugą stronę – gdy iPhone ulegnie uszkodzeniu, można wgrać do jego pamięci utwory z iTunes znajdujące się na komputerze. Program cały czas przechowuje dane na temat liczby odtworzeń danego utworu, ocenach, tagach mp3 i wiele innych.

Tunes Rebuilder oddaje do dyspozycji także możliwość łatwego udostępniania swojej listy odtwarzania – wystarczy jedno kliknięcie, by podzielić się nią z rodziną lub znajomymi poprzez Facebooka, Twittera czy też za pośrednictwem e-maila.

Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Linki do programu
bez Asystenta pobierania
Tunes Rebuilder 7.3.0wersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
-.-
Liczba pobrań90
Data aktualizacji1 lut 2016
Rozmiar pliku38.87 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (trial)
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bDTYWdrG
bDTYWdrX