bDTZYhit
Tunngle ikona

Tunngle5.8.9

Pobierz program
Ten program nie jest już dostępny
  • Slider item

Tunngle to bezpłatne narzędzie przeznaczone do obsługi VPN i umożliwiające tworzenie wirtualnych sieci LAN. Kierowane ono jest do graczy i pozwala im prowadzić wieloosobowe rozgrywki w ulubione tytuły nawet jeśli ich komputer znajdują się za tzw. NAT-em.

bDTZYhiv

Program działa na zasadzie emulacji sieci LAN i daje możliwość tworzenia serwerów gier oraz połączenia z nimi nawet w przypadku kiedy komputery graczów nie posiadają publicznych adresów IP. Obsługiwane przy użyciu Tunngle rozgrywki w trybie multiplayer prowadzone są w sieciach publicznych, do których dołączać mogą gracze z całego świata. Nie zabrakło również funkcji wbudowanego komunikatora oraz czatów, umożliwiających łatwą i wygodną komunikację pomiędzy użytkownikami.

Do naszej dyspozycji oddano również mechanizmy zakładek, list oraz wbudowaną wyszukiwarkę, które w znaczny sposób ułatwiają pracę z programem. Tunngle z powodzeniem wykorzystywany może być do rozgrywek w najnowsze gry, jak również starsze pozycje sprzed kilkunastu lat. Narzędzie bazuje na komunikacji P2P i charakteryzuje się bardzo prostą obsługą i konfiguracją.

Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
3.85 ocen
Liczba pobrań45 828
Data aktualizacji30 cze 2017
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Tunngle ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bDTZYhja
bDTZYhjr