bESuFjeJ

TurboFTP6.90 Build 1178

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

TurboFTP to szybki, a przy tym prosty w obsłudze klient FTP dla systemu Windows.

bESuFjeL

Obok elementarnych w tego typu programach funkcji (jak wysyłanie i pobieranie danych ze zdalnych serwerów FTP) oferuje także opcje zaplanowanych kopii zapasowych i synchronizacji danych pomiędzy komputerem a serwerem. TurboFTP dobrze radzi sobie z transferem dużych plików o rozmiarze nawet ponad 4 GB, pozwala wznawiać zerwane połączenia, a także z poziomu programu tworzyć oraz wyodrębniać pliki z archiwów ZIP, GZIP i TAR. Zapewnia bezpieczny transfer danych protokołami FTP (SSL\TLS) i SFTP (SSH2), ale również szyfrowanie podanych przez użytkownika danych dostępowych do serwera algorytmami MD4\MD5\SHA-1.

Pośród zalet programu wymienić należy opcję harmonogramu pracy. Pozwala ona o zadanej godzinie wysłać lub pobrać z serwera wskazane pliki oraz informować za pośrednictwem maili o rezultatach danej operacji.

Udostępnij
TurboFTP 6.90 Build 1178wersja stabilna (32-bit)
TurboFTP 6.90 Build 1178wersja stabilna (64-bit)
Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
3.04 oceny
Twoja ocena:
Liczba pobrań6 506
Data aktualizacji22 maj 2020
Rozmiar pliku9.94 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (trial)
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bESuFjeV
Komentarze (4)
bESuFjfH