MacOSNarzędziaNarzędzia dyskowe i plikoweTuxera NTFS
Tuxera NTFS ikona

Tuxera NTFS2019

Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Tuxera NTFS to mający pełnię możliwości sterownik do obsługi systemu plików NTFS przez OS X. Sterownik bazuje na NTFS-3G, dostępnym na różne platformy, jak Linux, *BSD, Android, QNX, Haiku i wiele innych. Dzięki niemu można bezpiecznie i komfortowo pracować z dyskami przygotowanymi

Wraz ze sterownikiem zainstalowana zostanie warstwa abstrakcji MacFUSE. Projekt ten nie jest już rozwijany i jeśli ktoś szuka większych możliwości, powinien sięgnąć po FUSE for OS X. Aby korzystać z systemu plików NTFS nie trzeba instalować żadnych dodatkowych komponentów – wystarczy Tuxera NTFS.

W preferencjach systemowych po instalacji sterownika znajdziemy nowe panele. Jeden z nich pozwoli odinstalować MacFUSE, drugi zaś daje dostęp do ustawień obsługi systemu plików NTFS i aktualizacji sterownika.

Sterownik można testować przez 15 dni.

Ocena redakcji
5.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentTuxera
Liczba pobrań1 160
Data aktualizacji8 wrz 2020
Rozmiar pliku71.21 MB
System operacyjnymacOS
LicencjaTestowa (trial)
Tuxera NTFS ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)