bDTSDiQB
Tuxler dla Firefoksa ikona

Tuxler dla Firefoksa2.3.0

Pobierz program
wersja stabilna (32-bit)
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Tuxler to darmowe narzędzie VPN w formie nakładki do Firefoksa, dzięki któremu nie tylko ochronimy swoją prywatność w trakcie codziennego korzystania z sieci, ale również zyskamy dostęp do wszystkich stron internetowych.

bDTSDiQD

Generalnie wydaje się, że każdy użytkownik może zapoznać się z zawartością dowolnej witryny sieciowej, ale w istocie niektóre z nich zostają zablokowane z różnych przyczyn (np. w celu ochrony praw autorskich na danym terytorium). Tuxler jako klient VPN znosi to ograniczenie, a jednocześnie sprawia, że użytkownik staje się anonimowy.

Tuxler pozwala więc na zamarkowanie adresu IP, wybierając nowy spośród ogromnej bazy zawierającej jednak wyłącznie rzeczywiste dane. Autorzy programu nie przewidzieli żadnych ograniczeń dla osób korzystających z darmowej wersji, którzy mogą przesyłać dowolną ilość danych i wielokrotnie zmieniać IP w zależności od potrzeb.

Po zainstalowaniu omawianego plug-inu, Tuxler jest dostępny w prawym górnym rogu interfejsu przeglądarki Firefox. Wystarczy kliknąć na znajdującą się tam ikonę i jednym przesunięciem kursora myszy zmienić opcję z "disconnect" na "connect", by rozpocząć korzystanie z tej nakładki.

Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
4.01 ocena
Liczba pobrań256
Data aktualizacji6 kwi 2021
Rozmiar pliku1.25 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Tuxler dla Firefoksa ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bDTSDiRi
bDTSDiRz