bEhHigjV
TVP ikona

TVP2.4.1

Pobierz program
w oficjalnym sklepie App Store
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

TVP to oficjalna aplikacja Telewizji Polskiej S.A.. Ma ona dwojaki charakter: z jednej strony pozwala nam na bieżąco śledzić najnowsze wiadomości, z drugiej jest to klasyczny VOD.

bEhHigjX

Jako źródło najświeższych informacji aplikacja zachowuje się poprawnie. W przypadku informacji ogólnopolitycznych możemy wybierać czy interesuje nas cały świat, Polska, czy tylko wybrany region. Prócz tego dla osób o innych zainteresowaniach znajdują się również kategorie: sport, rozrywka i kultura.

Jako VOD również aplikacja sprawdza się nie najgorzej. Tu również najważniejszą kategorią są informacje, gdzie zobaczymy powtórki wszystkich wydań programów informacyjnych sprzed maksymalnie dwóch tygodni. Podobnie jest w przypadku innych kategorii, do których należą Seriale, Filmy dokumentalne, Publicystyka, Styl życia i Dla dzieci. Należy jednak pamiętać, że wszystkie kategorie zawierają wyłącznie autorskie produkcje TVP. Zaletą, o której warto wspomnieć (choć nie powinna ona też dziwić ze względu na charakter telewizji), jest całkowity brak reklam przy odtwarzaniu filmów.

Między tymi widokami przełączymy się przy pomocy zakładek, które znajdują się u dołu. Aplikacja nie posiada żadnej możliwości konfiguracji. Brakuje też opcji wybierania ulubionych programów. Innym szczegółem, którego brak, jest automatyczny wybór regionu dla wiadomości na podstawie naszej lokalizacji. Dla niektórych męczącą może się okazać prezentacja treści — tekst właściwy nie jest w żaden sposób sformatowany, przez co może się zdarzyć, że cały ekran zajmie ściana słów.

Aplikacja TVP posiada atrakcyjny, lecz bardzo skromny interfejs. Powinna więc przypaść do gustu minimalistom. Reszta użytkowników zainteresowana materiałami TVP może nie być nim zachwycona, jednak w ostateczności w aplikacji wszystko działa płynnie i można się do niej przyzwyczaić.

Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
-.-
ProducentTVP S.A.
Liczba pobrań255
Data aktualizacji14 lis 2013
Rozmiar pliku12.79 MB
System operacyjnyiOS
LicencjaBezpłatna
TVP ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bEhHigkC
bEhHigkT