bDTZNZWZ

Tweak UI2.10

Pobierz program
przy pomocy Asystenta pobierania
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Bardzo pomocny, bezpłatny programik narzędziowy autorstwa firmyMicrosoft dedykowany dla systemu Windows XP z dodatkiem co najmniej Service Pack 1 oraz dla Windows Server 2003.

bDTZNZXb

Program cechuje się prostym interfejsem z listą kategorii, w ramach których możemy wprowadzać zmiany. Mogą one dotyczyć zarówno obsługi myszki, paska narzędziowego, Internet Explorera, jak i ogólnych ustawień czy logowania do systemu. Wszystkie kategorie posiadają rozwinięcia, dzięki czemu poszczególne propozycje zmian nie zabierają wiele miejsca w głównym oknie Tweak UI. Oprócz zmian możemy skorzystać również z zakładki napraw, które pozwolą na niezbędne poprawki dotyczące na przykład wyświetlania ikon. Każda ze zmian posiada opis, co jest dużym plusem Tweak UI. Tweak UI jest także częścią zastawu narzędzi Microsoft Power Toys.

Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Linki do programu
bez Asystenta pobierania
Tweak UI 2.10wersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
4.710 ocen
Liczba pobrań112 853
Data aktualizacji9 paź 2003
Rozmiar pliku0.14 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bDTZNZXG
bDTZNZXX