TweakNow PowerPack ikona

TweakNow PowerPack4.6.0

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

TweakNow PowerPack to w pełni zintegrowany pakiet narzędzi przeznaczony do optymalizacji systemu Windows.

Jednym z najistotniejszych elementów programu jest dział poświęcony specjalnym narzędziom, za pomocą których możemy w prosty i szybki sposób zmodyfikować ustawienia w panelu sterowania, na pulpicie, w Eksploratorze Windows, a nawet na pasku zadań oraz w menu Start. Dotyczy to również różnych ustawień sieciowych, usług i narzędzi systemowych. Bez problemów można też dokonać wiele zmian w ukrytych funkcjach, niedostępnych dla zwykłych użytkowników (Windows Prefetch, NTFS File System, Library Files DLL).

Program posiada też standardowe funkcje do oczyszczania dysku twardego i pozostałości z przeglądarek internetowych, całkowitego usuwania nieużywanych plików, przeprowadzania analizy pracy dysku oraz jego poszczególnych partycji, a także do optymalizacji i oczyszczania całego rejestru systemowego. W jego zasobach nie mogło zabraknąć wygodnego menedżera do odinstalowywania programów z systemu i zarządzania wszystkimi aplikacjami uruchamiany wraz ze startem systemu operacyjnego.

TweakNow PowerPack oferuje również możliwość optymalizacji pamięci RAM, zarządzanie procesami działającymi w tle systemu, tworzenie i modyfikowanie skrótów na pulpicie, a także dokonywanie drobnych zmian związanych z hibernacją oraz zamykaniem systemu operacyjnego. Aplikacja pozwala też na tworzenie i przywracanie kopii zapasowych, sprawdzanie nowych aktualizacji do sterowników kart graficznych oraz generowanie raportów zawierających szczegółowy opis wszystkich podzespołów i ich parametrów znajdujących się w komputerze.

Udostępnij
TweakNow PowerPack 4.6.0wersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
3.17 ocen
Twoja ocena:
ProducentTweakNow.com
Liczba pobrań2 589
Data aktualizacji3 cze 2016
Rozmiar pliku10.60 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (trial)
TweakNow PowerPack ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Komentarze (1)