bDTZTtBx
TweakNow RegCleaner ikona

TweakNow RegCleaner7.3.6

Pobierz program
przy pomocy Asystenta pobierania
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

TweakNow RegCleaner 2012 to kompleksowe narzędzie, którego zadaniem jest oczyszczanie systemu Windows ze wszelakich zbędnych komponentów ulokowanych m.in. w rejestrze systemowym lub na dysku twardym komputera.

bDTZTtBz

Podczas każdorazowej instalacji w systemie nowego oprogramowania tworzona jest duża liczba różnego rodzaju składników niezbędnych do jego działania. Umieszczane są one w różnych (najczęściej skomplikowanych) lokalizacjach na dysku twardym, a także w rejestrze Windows, który odpowiada za działanie i zachowanie systemu.

W większości przypadków składniki te usuwane są wraz z deinstalacją oprogramowania. Zdarzają się jednak sytuacje, że kreator instalacji pomija ich usuwanie. O ile takie dane przechowywane na dysku zajmują jedynie przestrzeń dyskową, to informacje zapisane w rejestrze powodują zwiększenie jego rozmiarów i co za tym idzie spowolnienie pracy systemu, gdyż potrzebuje on więcej czasu na odnalezienie, odczyt czy załadowanie potrzebnych wpisów.

TweakNow RegCleaner 2012 wyposażony został w niemal wszystkie niezbędne narzędzia, pozwalające utrzymywać system Windows w jak najlepszej kondycji oraz rozwiązywać występujące w nim problemy. Znajdziemy wśród nich takie, które pozwalają sprawnie oczyszczać i defragmentować rejestr systemu Windows, usuwać z dysku wszelakiego rodzaju zbędne pliki, monitorować dostępną przestrzeń dyskową, a także optymalizować ustawienia systemu i połączeń internetowych oraz optymalizować zbiory informacji gromadzone przez przeglądarki internetowe.

Ponadto program oferuje funkcje zarządzania aplikacjami uruchamianymi wraz ze startem systemu, deinstalacji oprogramowania oraz dostarczania podstawowych informacji na temat bazowych komponentów naszego komputera - procesora, pamięci RAM, układu graficznego, dysków twardych itp. Nie zabrakło również opcji przywracania komputera do wcześniejszego stanu w razie niepowodzenia którejkolwiek z operacji optymalizacyjnych.

Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Linki do programu
bez Asystenta pobierania
TweakNow RegCleaner 7.3.6wersja stabilna (32/64-bit)
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
3.18 ocen
ProducentTweakNow.com
Liczba pobrań24 671
Data aktualizacji7 sie 2015
Rozmiar pliku6.91 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
TweakNow RegCleaner ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bDTZTtCe
bDTZTtCv