bDTZEaKZ
TweakNow WinSecret 2012 ikona

TweakNow WinSecret 20124.2.7

Strona głównaWindowsArchiwumProgramy archiwalneTweakNow WinSecret 2012
Pobierz program
przy pomocy Asystenta pobierania
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

TweakNow WinSecret to zestaw przydatnych narzędzi do zmiany różnych ustawień i funkcji w systemie Windows. Aplikacja charakteryzuje się czytelnym i intuicyjnym interfejsem użytkownika, a także niezbędnymi funkcjami do zarządzania wszystkimi zainstalowanymi aplikacjami na komputerze.

bDTZEaLb

Przy użyciu aplikacji możemy w prosty i szybki sposób zmodyfikować ustawienia w panelu sterowania, na pulpicie, w menu start oraz w Eksploratorze Windows. Oprócz tego można sprawdzić ustawienia karty sieciowej i łącza internetowego, a także dokonać wiele istotnych zmian w ukrytych opcjach systemowych, do których nie mamy dostępu z poziomu systemu operacyjnego.

Program pozwala też na wyszukiwanie nowych aktualizacji do kart graficznych firmy AMD i ATI, a także umożliwia przywrócenie domyślnych ustawień sieciowych w systemie Windows. W jego zasobach nie mogło zabraknąć dodatkowych narzędzi do oczyszczania rejestru systemowego, przeglądarek internetowych oraz całego dysku twardego.

TweakNow WinSecret to również zestaw przydatnych funkcji do zarządzania aplikacjami uruchamianymi wraz ze startem systemu oraz wszystkimi programami zainstalowanymi na dysku twardym. Program wyświetla też szczegółowe informacje o zainstalowanych w komputerze podzespołach i tworzy dokładny raport na ich temat.

Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Linki do programu
bez Asystenta pobierania
TweakNow WinSecret 2012 4.2.7wersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
3.03 oceny
ProducentTweakNow.com
Liczba pobrań1 268
Data aktualizacji13 maj 2013
Rozmiar pliku6.91 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (trial)
TweakNow WinSecret 2012 ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bDTZEaLG
bDTZEaLX